Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai munkában előrelépés?

Irodai munkában előrelépés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy milyen irodai munkák vannak, ahol lehetőség van előre lépni?

Jelenleg adminisztrátori végzettségem van.

Milyen munkákat érdemes elvállalni, ahol van esély arra, hogy fentebb léphessek és a fizetés is magasabb legyen?



2019. nov. 27. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Képezd magad abba az irányba, amiben szeretnél előrelépni. Azt ne várd, hogy adminisztrátorként majd egyszer csak manager lesz vagy bármi.
2019. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Adminisztrátori végzettség? Az milyen?


Amúgy én is adminként kezdtem, 3 évig az voltam, aztán a főnököm felmondott, én lettem helyetta a raktárvezető 2 évre, utána elment a Customer Service csoportvezető srác, akivel sokat dolgoztam együtt, így engem tettek a helyére, és az egyik raktárost az én helyemre. Utána rá 4 évre meg Customer Service Manager lettem.


Mindenhol lehet előre lépni, ha jól dolgozol, meg van végzettséged is esetleg mellette jó.


De ez sehol nem biztosíték, szerencse is kell hozzá, pl mint nekem, hogy mondtak fel emberek..


31N

2019. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2019. nov. 27. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!