Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mérnöki bsc + gazdasági msc...

Mérnöki bsc + gazdasági msc mennyire jó kombó? Melyik gazdasági legyen?

Figyelt kérdés
És nekem ne ilyen könnyű szakot mondjatok, amit bárki elvégez, hanem amit meg is éri. Esetleg valaki hasonló cipőben?

2019. nov. 30. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Mihez akarsz kezdeni velük te szerencsétlen?

Csinálhatsz bármilyen kombót, ha irrelevánsak a szakmában, ahol el akarsz helyezkedni, akkor nem mész velük semmire.

2019. nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Olyat szeretnék, amivel több lehetőségem is lesz. És amihez jól jön, hogy nagyon jó vagyok nyelvekből is.

Amúgy ne szerencsétlenezz le, mert igenis nagyon odateszem a szakomhoz magam, és jó is vagyok belőle.

2019. nov. 30. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztosítási és pénzügyi matek mester. Vagy sima pénzügy. (Vannak közös tárgyak a két szakon)

Én utóbbit végeztem, volt pár mérnök alapszakos szaktársam.

2019. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd oda es jo lesz
2019. nov. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te vagy a vegyészlány megint?

Mert akkor az előző kérdésednél leírtam.

2019. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!