Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezen az oldalon lévő munkák...

Ezen az oldalon lévő munkák mennyire valósak? Ment már ki dolgozni valaki közületek ennek a cégnek a segítségével? (link a leírásban)

Figyelt kérdés
[link]

2019. dec. 1. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A honlap alapján a cég rendben lévőnek tűnik. Van címe, sőt az irodája a Bajcsyn van, vannak képek az alkalmazottakról, stb.

Miért kérdezed, hogy valós-e? Van olyan, hogy egy cég nem létező munkákat hirdet meg? Abban max. akkor van biznisz ha kérnek valami "előleget" vagy regisztrációs díjat. Egy normál közvetítő nem kér a jelentkezptpl semmit, a megbízótól kapnak jutalékot.

2019. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Régebben találkoztam már olyannal, hogy kamu volt minden.

Csak olyan hihetetlennek tűnnek a fizetések plusz az, hogy ingyenes az ellátás meg minden.

2019. dec. 1. 18:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Hihetelen a fizetések?

Ember kint ennél jóval többet lehet keresni, persze szállásra költeni kell, de ha tudsz melózni a havi 2500-3000 euro sem lehetelen.

2020. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát bocs ember, de én még soha nem dolgoztam külföldön és számomra kicsit sokkoló, hogy akár mosogatóként is lehet 1000 euro felett keresni.. [link]
2020. jan. 21. 18:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: sokkoló számodra, mert nem tudod, hogy kint a megélhetés is drágább (a példádban épp hajóról van szó, de most az lényegtelen, kb. hasonló fizetést kaphat aki pl. Londonban mosogat). Ne hidd azt, hogy ugyanolyanok az árak, mint Magyarországon. Londonban nem tudsz 100ezer Ft-ért lakást bérelni, nem tudsz nagyon spórolva havi 50ezer Ft-ból enni-inni, nem tudsz tömegközlekedésre bérletet venni 10ezer Ft-nyi fontból/eurboól. Ne a magyar árakhoz és fizetésekhez hasonlítsd a kintieket, hanem az ottani megélhetési költségekhez. Örülsz, rohansz mosogatni, mert 1500eurot kereshetsz, aztán rájössz, hogy bérelni kell szobát (lakást nem fogsz tudni bérelni max. messze és nem marad sok megtakarításod akkor se), közlekedni kell, enni, inni kell, stb. és hopp, el is megy a fizetésed jó része.
2020. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez nem tudom hogy jött ide, nem viszonyítottam és hasonlítgattam Magyarországot külföldhöz hisz más világ.

A hajón lenne a szállásom és az étkezést is biztosítják szóval nem tudom hogy jött ez, de oké.

2020. jan. 21. 22:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan a kaja kint olcsóbb.
2020. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy jött ez, hogy el vagy ájulva egy 1500euros fizetéstől egy mosogatónak. Mindegy hogy hajó, ott se az lesz ám, hogy kapsz szállást, ellátást ingyen plusz mellé 1500eurot. Ne álmodozz. Ott is kell költened és nem fogsz milliomosként hazatérni ha felvesznek. Plusz a hajós munka még keményebb álalában, mint egy normál.
2020. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Öhm, pedig de így lesz mert nem egy emberrel beszéltem már aki hajón dolgozik, de egészség a negatívkodásodhoz, valahogy nem érdekel😅
2020. jan. 22. 14:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Szuper, akkor hajrá!

Mondjuk nem értem miért kérdezted, hogy valós-e a hirdetés és tényleg ennyit fizetnek-e ha beszéltél valakivel, aki biztosan tudja, hogy hogyan működik, dehát ez a gyk, itt mindenféle kérdező van, olyanok is, akik nem is kíváncsiak más válaszára ha az nem olyan, amit hallani/olvasni szeretnének.

2020. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!