KFC vagy Burger King?

Figyelt kérdés
Hol érdemesebb dolgozni? A KFC egy pláza szerűségben lenne, a Burger King meg egy csendes út széli helyen.

2019. dec. 2. 20:01
 1/7 anonim válasza:
31%
KFC :3
2019. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért??
2019. dec. 3. 09:05
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem érdemes egyikben sem.
2019. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt tudom. Viszont sajnos rá vagyok szorulva, ezért is inkább a kisebbik rosszat szeretném választani.
2019. dec. 3. 09:32
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia melyik város?

Én kfcben dolgozok. A főnök egy tündér,a helyettes írja a beot nagyon rugalmas engem szinte állandó délelőttre rak a gyerek miatt.

A kollégák jófejek jó a hangulat szoktunk zenét hallgatni.

3 pozi van: konyhás kasszás, csomi. Én csomis vagyok. Itt 3 beo van nyitós, köztes, zárós.

:)

Mindig 2 hétre van beo. Általában a nyitás könnyebb, mint a zárás, mert nyitásnál van egy órád kinyitni a zárást meg amellett csinálod, hogy kiszolgálsz...

Vannak standerdek ezeket kérdezik szigorúan és van bónusz is ez dob a fizetésen ami amúgy elég siralmas...

De sajna én se tudok mit tenni mehetnék eladónak 139e ftért viszont hajnali 5.30kor bölcsi sincs..

Nekem ez így most jó a fizu olyan amilyen eddig se az én keresetemből éltünk. A lényeg: jó a kfcbe járni dolgozni.

:)

2019. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
A kfc-t kerüld, nagyon lezuhant a színvonala az utóbbi pár évben, már a legalja embereket is felveszik. Inkább a BK.
2019. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én nem tudok sokat, de nővérem a KFC be dolgozott, és viszonylag szerette. A fizu nem a legjobb, de vannak sokkal rosszabb helyek is. Úgyhogy én a csirkésre szavazok
2019. dec. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!