Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vélemények erről a munkáról?

Girlll3 kérdése:

Vélemények erről a munkáról?

Figyelt kérdés
Elviekben 8 órás irodai, gyakorlatban fizetetlen túlóráztatás. Fizetés bruttó 230 ezer ft és mobilflotta, ebéd van, de azt inkább hagyjuk, mert olcsó, de nem az igazi, azt fizuból vonják le, amúgy is. Fejlődési lehetőség nincs, viszont elviekben be akarnak iskoláztatni, de szerintem nincs pozíció, ami egyelőre nyitott lenne, hogy amiatt kellene. Kollégák idősebb generáció. Szülinapozás, névnapozás, karácsonyi ajándékozás van, sütiket visznek be.

2019. dec. 3. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nem kéne. A pénz nulla.


(És amúgy nem lépek be céges mobilflottába, mert az csak egy felesleges kapocs a céghez, megnehezíti (drágítja) a váltást.)

2019. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam ennél szarabb helyzetben, de ott nem kellett túlórázni. Most ott tartok, ha mindennel végezni akarok, akkor túlóráznom kéne potom pénzért.
2019. dec. 3. 21:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a céges szülinap, névnap... ugyan már, itt senkit se erdekel a másik ember. Ezt érzem. Egészségügy. Két helyen leltározok, szinte naponta látom a haldoklókat is. Lassan ott tartok, hogy kinyírom magam. Családi életem nincs, képezni nem tudom magam, nincs nyugalmam és b8oldogsáhom. Még pénzem se.
2019. dec. 3. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel értelmes vegzettsegem es tapasztalatom van meg se gondolnek ilyet
2019. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ühüm... tapasztalatom seho nincs.
2019. dec. 4. 05:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy fizetetlen túlóra? Az már régen rossz nem is olvasom tovább, passzold le.
2019. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!