Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit várnak el egy vízügyes...

Mit várnak el egy vízügyes terepi felmérőtől hogy MSc diplomával még csak vissza sem írtak? Közben az állás negyedjére kerül fel az oda való oldalakra?

Figyelt kérdés
Komolyan nem hogy örülnének hogy éhbérért jelentkezne valaki oda.
2019. dec. 5. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Releváns diplomát
2019. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem marketinges diplomával jelentkeztem. Hanem oda valóval. Mielőtt okoskodnál itt.
2019. dec. 5. 18:34
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Mivel ?
2019. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mondom hogy olyannal ami lefedi azt a területet. Most lényegtelen személyes dolgokat kiírni.

Mondjuk lehet jobb is hogy reagálni sem reagálnak mint hogy leragadjak egy ilyen helyen ilyen fizetésekért.

Vagy azt várják valami durván tapasztalt valaki fog annyiért odamenni? Tény pályakezdő vagyok de akinek tapasztalata van már az nem fog oda menni.

2019. dec. 5. 18:37
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Én is egy csomó helyre jelentkeztem, ahová kifejezetten olyan diploma volt az elvárás mint az enyém, minden feltételnek meg is feleltem. Pályakezdő vagyok, de még azokról a helyekről se jeleztek vissza, ahol pályakezdőknek volt meghirdetve az állás.


Ezekre általában már megvan az ember, de azért meg kell hirdetni.

2019. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Engem Budapestre behívtak csak a távolság és hogy a fizetésből nem futna lakásra az közbeszólt. Viszont tanultam belőle és beadtam most közelebbre mert lett hirdetés.

Viszont a vízügy hozzáállását nem tudom hova tenni.

2019. dec. 5. 18:45
 7/13 A kérdező kommentje:
Viszont ha meglenne ugye az ember miért hirdetik meg havonta újra és újra az állást? :D
2019. dec. 5. 18:45
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha az önéletrajzodból/motivációs leveledből (esetleg a facebook profilodról is) süt ez a fajta arrogancia amit itt előrevetítesz akkor meg is van a válasz
2019. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

A legtöbb munkahelyen nem szeretik, ha egy diplomás játssza a göndör agyát, hogy ő mindent tud, meg hasra kell előtte esni, meg nélküle ez az egész putri csődbe menne...


Én csak titkárnői állást hirdettem, a diplomások a fenti stílusban jöttek el az interjúra, a második hirdetésnél már be se hívtam diplomást, és harmadszorra egy pályakezdő kiscsajt vettem fel, sima érettségivel, mert talpraesett volt, és már interjún magabiztosan előadta, hogy ő mindent meg tud oldani (nem nagyképűen mondta, hanem elszántan), fel is vettem, tökéletesen megfelelt, ügyesen sarokba tudja szorítani az embereket, jól tárgyal.

29/F vállalkozó

2019. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Semmi rosszat nem írtam. Csak amikor sokadszor jön velem szembe az a hirdetés mint új hirdetés kicsit felmerül bennem hogy miért nem jó nekik ezek szerint senki sem.
2019. dec. 5. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!