Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beidéztek a munkaügyibe,...

Beidéztek a munkaügyibe, esélyes, hogy közmunkát akarnak ajánlani, januártól milyen fizetésre lehet számítani?

Figyelt kérdés

2019. dec. 6. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Közmunka? Havi 45-50 között valahol.
2019. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
54 körül keresek, 8 órában, hétfő-péntek
2019. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2# milyen munkakörben dolgozol?
2019. dec. 8. 07:38
 4/14 anonim válasza:
100%
Amúgy miért vallalnak el emberek heti 40 órás munkát 54 ezerért? :( Ez brutálisan alacsony, ennyi pénzért van, hogy havi 160 órát ledolgozni? :/ hogy fizet az ember ebből albérletet, kaját, gyógyszert stb? És még időd is teljesen elveszi mindentől. :/ Iszonyat.
2019. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Önkormányzatnál vagyok h-p. 0+54 az 54-el több, mint a semmi
2019. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igaz 4-es, de itt nem igen van más, ha nincs ismerőse az embernek, ezért is szívás, hogy éve óta nem emelik a közmunkás bért. Dolgoztam már tavalyelőtt így, akkor is ennyi volt :(
2019. dec. 11. 08:42
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Nem cél, hogy emeljék, hiszen (elméletben) arra találták ki a közmunkát, hogy átmenetileg dolgozhassanak benne a munkanélküliek és visszavezesse őket a munka világába. Más kérdés, hogy a gyakorlatban ebből kb. semmi nem valósult meg.


Ha helyben nincs normális munka, költözni kell, Nyugat-Magyarországon sok gyár biztosít szállást is, annyira nincs épkézláb munkaerő.

2019. dec. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Ami azt illeti, vidéken (főleg falvakban) az egyetlen lehetőség a közmunka, nyilván jobb mint a semmi. De városokban azért röhögve lehet ennél többet keresni. Bolti eladó, mekiben pultos stb. Ezekhez nem nagyon kell végzettség és többszöröség fizetik a közmunkás bérnek.
2019. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7# költözni sem egyszerű, nem egyedülálló vagyok, a párom meg itt nem hagyná a munkahelyét, és gyerek is van.


8# többször jelentkeztem már boltokba, különféle eladói munkákra, meg árufeltöltőnek is, de vagy válaszra sem méltattak, vagy jött az email, hogy nem önre esett a választás, pedig már butítottam az önéletrajzomon is, de mindent kihúzni nem tudok.

2019. dec. 11. 14:37
 10/14 anonim válasza:
100%
Sajnos nem fogják emelni a közmunka bérezését, mert ahogy már fentebb leírták, az lenne a célja, hogy átmenetileg jutassa munkához a munkanélkülieket. Sokan azonban nem tudnak elhelyezkedni a munkaerőpiacon és "bentragadnak" a közmunkában. Vicc, hogy sokszor azt sem veszik fel, aki tényleg dolgozni akarna, előrébb jutni az életben. Hiába van munkaerőhiány, ha sok helyről vissza se jeleznek... nem tudom ki kell(ene) a cégeknek? Ha fiatal vagy az a baj, ha idősebb (40-45 feletti) az a baj, ha túlképzett vagy az a baj stb. Röhej az egész! Ismertem olyant, aki egyszerű árufeltöltő munkakörbe úgy tudott elhelyezkedni, hogy az áruházban dolgozó ismerőse elintézte neki. Addig vissza se jeleztek. Amikor kiderült, hogy haverról van szó, akkor mindjárt szólt a telefon... pedig az önéletrajza ugyanolyan volt :))) Jah kérem, ez van!
2019. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!