Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A MÁVnál mennyire jellemző,...

A MÁVnál mennyire jellemző, hogy csókosokat vesznek fel?

Figyelt kérdés
Közgazdász, jogász munkakörökbe.

2019. dec. 7. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Jegyezd meg!


Az állami cégeknél meghírdetett, komolyabb állások 80%-a már rég betelt mire meghírdetik!

De, kötelező hírdetniük.


Egy HR-es.

2019. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyire "jó" a munkakör. (leterheltség/fizetés tekintetében)


Azért ők sem akarnak rosszat a barátaiknak :D .


Ahova a haverokat nem akarnak menni, oda mehet más is. (és jó pár olyan hely van, ahova a haverok nem akarnak menni)

2019. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon jellemzö, tudom mert ismerettség alapján kerültem be én is egy helyre
2019. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Jó helyre a mávhoz csak kapcsolattal juthatsz be. Azt csinálják hogy megvan hogy a Főnök feleségének az unoköccsének a barátnője tölti be az állást csak meghirdetik mert kötelező meghirdetni és pályáztatni az állást.
2019. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Az biztos, hogy 100%-a csókos aki bekerül,főleg irodistának. A fizetésed is attól függ mennyire vagy csókos. Irodába diplomával, csak azt veszik fel aki benyalja magát én közlekedésmérnökként nem tudok odamenni, szaktársak közül azt vették fel aki benyalta magát, és hallod haverom mutatta nettó 400ezret keres a MÁV-nál és semmit nem csinál. Mesélte napi egy órát dolgozik utána facebookozik. De a többi csókos ki ott dolgozik szintén 2-3 nettós fizetésekkel dicsekszik ,és hogy nem csinál semmit.
2019. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Végrehajtói munkakörbe senki nem jelentkezik.. Fos pénz, munka meg tenger.


Igazgatóságban, jogász/gazdász körök más de az sem álom.. jobban szeretik aki bentről képezte magát fentebb. A pénz meg nettó 350 megallít. A munka meg tegnapra kell ott is.


Sokan kezdték mozdonyvezető vagy fszt munkakörben, de van aki valtokezelői munkakörből menetelt egészen csomóponti igazgatóig... Jó dolog emlegetni hogy csókos munkák, de ha kifogsz egy olyan főnököt kivéreztet, utána meg megesz reggelire.


A Pesti igazgatósagon viszont nincs vasutas, a krt. Majomházban.. Ott a mindenkori politikai irányzatnak megfelelően ülnek emberek... A vasúthoz 0 szaktudassal.

2019. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként minél távolabb vagy a végrehajtó szolgálattól, annál inkább kevesebb a munka, de több a pénz. Ergo az én főnököm a telephely vezető... Mozdonyvezetőkent, neki a főnöke a régió startos személyzet vezetője (szintén volt mv), ellenőrzéskent reszortosok vannak... Műszaki, munkaidő, stb... Ilyen helyre középre bekerulni lehet nem jó..
2019. dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Közgazdász, jogász munkakörben nem tudom, de mérnököknél vesznek fel bőven utcáról bekerülő embereket is. Tudom, mert ott dolgozom. Utóbbi 3 évben elég sok új kolléga jött, és egyik sem volt csókos.
2019. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!