Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan dolgozhatok menhelyen?

Hogyan dolgozhatok menhelyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék menhelyen dolgozni, önkéntes munkát azért nem tudok vállalni mert sajnos nem vagyok olyan anyagi helyzetben viszont ha fel vennének szakmunkás minimálbérre ami tudtommal 130.000Ft körül van nettóban a fizetesemből havonta 50.000Ft-t menhelynek adnék. Nekem havonta a 80.000Ft elég lenne plusz legalább igy is segithetném a menhelyet.

Borsod megyei vagyok, keresgéltem neten rengetegszer már munkát de minden hová 2-3 év tapasztalat kell én pedig csak 20 éves vagyok és már nincs nappali tagozatos viszonyom így diakmunka is ki lőve 3 hete állásinterjúkra járok de minden hol azt mondták 'majd értesítjük'...

Szerintetek személyesen menjek el itteni menhelyre és úgy érdeklődjek valamint ha elmondom nekik is hogy fizumbol egy részt adnék nekik, nem röhögnének ki?

Munkaügyibe regisztrált vagyok azt mondta az ügyintéző aki felvette adataimat hogyha munkába állok és a munkáltató alkalmaz akkor igényelhet rám 6+3 hónap bértámogatást..


Bocsi hogy hosszu lett :D



2019. dec. 8. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, el kell keserítselek, de szakmunkás minimálbért biztos nem fogsz kapni állatmenhelyen. Amúgy milyen végzettséged van, hogy szakmunkás minimálbérre gondoltál?


Jellemzően az állatmenhelyek - mert a keresőszavakból úgy látom, azt szeretnél - szóval nagyon szűkösen vannak anyagilag. Igen, az a legegyszerűbb módja, he felkeresed a környéketen lévőt és megkérdezed. Egy próbát megér.

2019. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért gondoltam szakmunkás minire mert tavaly a mása menhely hirdetett állást 138.00 nettoval, de 26evest kerestek minimum:(
2019. dec. 8. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Még minimálbért se nagyon fognak tudni fizetni. Vannak menhelyek, amik közfoglalkoztatásban vesznek fel embert 54217 forint nettóért.
2019. dec. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezt a 6+3 hónapot amit írtam a végén ki tudja rám venni. Vagy is ingyen alkalmazhat.
2019. dec. 11. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!