Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok ajánlani itthonról...

Tudnátok ajánlani itthonról végezhető munkát? Várandós vagyok és egyedülálló anya szeretnék mire a baba megszületik több pénzt félre tenni.

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
mihez értesz?
2019. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kézügyességem rossz. Kommunikációs képességem jó.
2019. dec. 8. 16:12
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Tehát semmihez?
2019. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Nincs ilyen munka.

Ha lenne, mindenki otthonról dolgozna.


Illetve lehet ootthonról fordítani, könyvelni, szóval ha valamiben elég jó vagy, amihez elég egy számítógép, akkor pont mindegy, hogy egy irodában ülsz, vagy otthon.

De mivel ilyesmihez nem értesz, esélytelen.

Százával vannak az ilyen kérdések ezen az oldalon.

Rengeteg kismama, idősebb ember, lusta ember, stb. szeretne otthonról dolgozni.

Tök jó lenne, ha megspórolnánk a napi munkába járást, korán kelést, tömegközlekedést, stb.

Csak senki nem ért semmi értelmeshez.

Így nem lehet.

Ha van piacképes tudásod, amiben kiemelkedően jó vagy, akkor alkalmazottként is működhet. Ha nem, akkor vállalkozóit kiváltod, úgy csinálod.

2019. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2019. dec. 8. 16:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Én Avonozok, ezt csináltam már a gyerek előtt is.

Mióta itthon vagyok-karkötőt és nyakláncot készítek ásványokból, egyenlőre csak facebookos csoportokban árulom.

2019. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is csináltam karkőtőket de nehéz eladni őket Valami géppelésre vagy adminisztratív munkára gondoltam
2019. dec. 9. 03:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én látom ezeket a kézműves dolgokat sok facebook-csoportban, de azt nem látom, hogy igény lenne rá.

Sokan megpróbálják, és egyedit készítenek, pl. babáknak névre szóló dolgokat, amiből bejöhet pár ezer, de semmi komoly.


Nem akarlak elkeseríteni, de gépelés ott kell, ahol élő szó van. Pl. bíróságon.

Az első próbamunkán elbuknál, ha már a gépelést is géppelésnek írod. Nincs idő plusz korrektúrára, ez vagy jön zsigerből, vagy nem. (Ezt arra írom, ha azt írnád, hogy épp nem figyeltél - nincs ilyen. Akkor is helyesen írok, ha nem figyelek vagy sietek.)

Amit meg már eleve írásban kapsz meg, azt nem kell gépelni.


Adminisztráció - nos, igen. Szerintem jóformán mindenki erre vágyik, akinek nincs komoly szakképesítése. És jó lenne otthonról. De valamihez akkor is csak kéne érteni. Értékesítés, könyvelés, bármi.

Mit tudnál adminisztrálni tudás nélkül?

Nálunk az adminisztrátor pl. rögzíti a fizikai dolgozók munkaidejét, hr igényeit, túlórákat, ilyesmit.

Olyan admin munka nincs, amihez tényleg semmit nem kell érteni.

Sajnálom, mert nagyon próbálkozol, de nem akarod megérteni, hogy ha lenne ilyen, akkor mindenki ezt csinálná.

2019. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%

'hogy ha lenne ilyen, akkor mindenki ezt csinálná.'


Dehogy csinálná mindenki. Sokan nem akarnak idomitott majom munkát csinálni.


Egyébként szerintem tuti van aki ilyesmit csinál, ami neked jó lehet. Csak itt szeretik leírni, hogy programozó, könyvelő slussz. Mintha más se volna.

2019. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem, senki nem írta azt sehol, hogy csak ezek a lehetőségek vannak.

Ezek PÉLDÁK, hiszen jellemzően ezek az otthoni munkák vannak, amikkel lehet is keresni.


És visszatérve: nyilván nem szó szerint kell érteni, hogy MINDENKI ezt csinálná.

Kifejtettem, de úgy tűnik, aki kötekedni akar, az kötekedni fog: szóval TÖMEGEK szeretnének ilyesmit csinálni, akiknek nincs komolyabb végzettségük, mert nyilván kényelmes lenne, és mennyivel jobb valamit otthonról csinálni, nem kell utazni, nem kell a hülye kollégákat elviselni, nem kell nyomorogni a buszon, akkor kávézol, vagy tartasz szünetet, amikor kedved tartja, és közben ugyanannyit keresel, mint más, aki mindezt egy irodában ülve teszi... Nos, erre a kérdésre SEM, és a hasonló rengeteg kérdésre SEM jött olyan válasz, hogy ez életszerű lenne.

Az igény, az természetesen megvan.

Reális megoldás erre NINCS.

2019. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!