Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen esetben jár az a pénz?

Ilyen esetben jár az a pénz?

Figyelt kérdés
Szóval most váltottam munka helyet az előző munkahelyemről a béremből levontak 22 ezret munka ruhára . Megbeszéltem velük , hogy feladom postán a cuccokat ami meg is történt de postának káosz van a rendszerébe és nem vette be nekik hogy el kéne küldeni. Ott volt a postán egy x ideig és ma került újra feladásra. Ha megkapják szerintetek megkapom onnét azt a 22 ezret ?

2019. dec. 11. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt talán a munkahelyeddel kéne megbeszélni.

Mi itt nem látjuk, hogy milyen állapotban küldted vissza a munkaruhát, mi az, amit vissza tudnak venni, mit nem, stb.

Egyszer, mikor ilyen helyen dolgoztam, pl. a cipőt nem vették vissza, mert higiéniai okokból azt már nem adhatják ki másnak. Szóval nem tudjuk, hogy pl. cipőt is küdtél-e, melyik ruha mennyi volt, stb. Lehet, hogy részlegesen kapsz csak vissza.

2019. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ott volt a postán egy x ideig és ma került újra feladásra


Nincs újra feladás, miről beszélsz?

2019. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es, de igen, simán elképzelhető: ha feladsz egy csomagot, akkor ahhoz kapsz egy nyomkövető számot. Ha a munkáltató nem kapta meg a csomagot és a kérdező bement a postára kerestetni a csomagot, akkor simán kiderülhetett, hogy ottmaradt a postán a csomag - és aztán útnak indították - ezt nevezhetjük újra feladásnak.
2019. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!