Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Merre indulnátok a helyemben...

Merre indulnátok a helyemben ilyen múlttal? Milyen karrier utat válasszak?

Figyelt kérdés

Online marketinges vagyok kb. 2 éve egy kisebb szoftverfejlesztő cégnél. Google vizsgáim vannak, angolul folyékonyan beszélek, de diplomám nincs.

Középfokon beszélek olaszul és alapfokon németül is (de nyelvekkel nem szeretnék foglalkozni, max. használom, ha szükséges). A cégnél, ahol dolgozom, megismerkedtem a programozás alapjaival is (webfejlesztés, HTML, CSS, aztán adatbázis (SQL), Java alapok, OOP, stb.) de ebből sincs annyi tudásom még, hogy ezzel értelmes munkát végezzek, nem mernék állásinterjúra menni.


Szóval nem tudom, merre induljak, egy valamiben szeretnék jó lenni, nem ennyi mindenben felszínesen semmilyen. Szeretnék valamiféle karrier utat látni magam előtt, aminek értelme van, mert így mindent csinálok egy kicsit és úgy érzem, nem haladok semerre.


Ti mit gondoltok, merre lenne érdemes orientálódni és hogyan?


Szükséges hozzá egyetemre menni? Ha igen, hova, milyen szakra?



2019. dec. 14. 21:29
 1/1 anonim válasza:
100%

Amennyiben érdekel az informatikai irány, úgy megpróbálhatnál egy programtervező informatikus szakot elvégezni (Pécset ajánlanám). Csak 3 év, azonkívül hogy diplomát kapsz és mélyebb ismeretet a programozás terén, kihasználhatod az egyetem által nyújtott szolgáltatásokat, mint pl. Erasmus program keretében kimehetsz külföldre tanulni vagy cégekhez gyakorlatra, és egyéb szervezett programokon is részt vehetsz (pl. Karrier Iroda által szervezett programok, Mentorprogramok) amelyek képzéseket, tanácsadásokat, előadásokat nyújtanak és segítenek a karrierválasztásban valamint az életben való eligazodásban.

A 3 évet kihasználhatod arra, hogy meggyőződj róla, mit szeretnél.

2019. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!