Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri Logisztikusnak menni?

Megéri Logisztikusnak menni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 21. 17:05
 1/5 Authorless ***** válasza:
Attól függ, hogy hol laksz. Beszélsz-e valamilyen idegen nyelvet. Vidéken nagyon nehéz elhelyezkedni. Budapesten angol/német nyelvtudással megéri.
2019. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kerdes, hogy azert a stresszert, aminek ki vagy teve nap, mint nap, megeri e azt a penzt?


100 ft-os szoba/berlet arert, amit adnak, az lopikula. Budapestrol beszelek.


Viszont, ha netto 600 korul akarsz keresni, akkor meg akkora a nyomas, hogy nem eri meg, mert hosszutavon, ramegy az egeszseged.

2019. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100=100 000
2019. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen munkakörben?

Szállítmányozó cégnél fuvarszervező? Gyártó cégnél vevői kapcsolattartás, rendeléskezelés, gyártástervezés és hasonlók? Esetleg beszerzés? Milyen nyelvtudással? Milyen szintű szakirányú végzettséggel?

Én ilyen területen dolgozom évek óta. Legalább egy erős nyelvtudással jó szakma szerintem. Anélkül nem jutsz előre és csak kínlódás lesz szar cégeknél.

2019. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

8.-os vagyok, és a logisztika és a gazdálkodás,menedzsment szakok kozott vaceralok.

Angol eleg jol megy, jo a kommikacios készségem.

Viszont a valalkozasfejlesztes,akar egy sajat valalkozas nagyon erdekel.

Jobban megérné Közgazdasagra menni?

2019. dec. 29. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!