Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lenne esélye Mo-n állást...

Lenne esélye Mo-n állást találni ha nem beszél magyarul?

Figyelt kérdés

Egy kiküldetés során megismerkedtem egy fülöp-szigeteki lánnyal és egymásba szerettünk.


Ő nagyon szeretné, ha odaköltöznék hozzá, de nekem semmi kedvem hozzá. Én meg azt szeretném, ha ő költözne hozzám Mo-ra. Már beszéltünk erről és ő csak akkor jönne ide, ha a szakmájában el tudna helyezkedni.


Építészmérnöki végzettsége van és több évtizedes gyakorlata CAD programmal történő épület tervek készítése terén. Magyarul ugye nem beszél de az angolja tökéletes.


Szerintetek lenne bármi esélye itthon munkát találnia így mint építészmérnök?



2019. dec. 23. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
persze, sscben simán
2019. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Hány éves ez az illető “lány”, hogy több évtizedes szakmai gyakorlata van?:)

Amúgy én nem a munka, inkább a letelepedéssel járó macerák miatt aggódnék (pláne ha esetleg gyerekei is vannak). Érdeklődni kéne a bevándorlási hivatalnál.

2019. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen szerelmek hamar el szoktak múlni, amint megvan az EU-s vízum vagy EU-s állampolgárság.
2019. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem lány, inkább vén asszony vagy elvált asszony, ha több évtizedes tapasztalata van.
2019. dec. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Profession.hu hany angol nyelvu allashirdetes van, ami neki tetszene? Ha tobb mint 0: van esely (amugy is lehet persze)
2019. dec. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Körülbelül 200 olyan budapesti ismerősöm van, aki a "Nem beszélek magyarul" mondatnál többet nem tud és teljesen simán elvan, többek kimondottan magas beosztásokban.
2019. dec. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6 na az ilyenek mit keresnek itt? Húzzanak szépen haza. Vagy kezdjenek el beilleszkedni és tanuljanak meg magyarul.
2019. dec. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
#7 feltételezem ugyanazt, mint a sok analfabéta magyar külföldön :)
2019. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
@7 Nagyvállalati felsővezetők, szoftverfejlesztők, ritka nyelveket anyanyelvként beszélő 1-2 évig itt élő fiatalok. Sok magyar angolul sem tanul meg, pedig annak még haszna is van a magyarral ellentétben. Plusz ezek az emberek úgyis olyan körben mozognak, amelyben mindenkinél alap az angol felsőfok legalább.
2019. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!