Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon érdekel a munkajog. Ha...

Nagyon érdekel a munkajog. Ha munkajog ügyfélszolgálatban szeretnék dolgozni, el kell végeznem valamilyen egyetemet vagy betanítanak a munkahelyen?

Figyelt kérdés

2019. dec. 24. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze egyetem.


Ez olyan mintha pl úgy akarnál ügyvéd lenni, hogy nincs diplomád, de majd odamész egy ügyvédi irodába, 10 perc alatt betanítanak hogy ez a btk. aztán mehet a menet. :D

2019. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ausztriában a barátnőm egy ilyen munkajogi ügyfélszolgálatra ment és őt betanították ott egyetem nélkül. Egy hónap volt a betanulási ideje. Innen gondoltam, hogy ez itt is lehetséges. És emberi erőforrásra kéne mennem?
2019. dec. 24. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit szeretnél ott dolgozni.

Ha sima aktatologató, vagy telefont felvevő titkárnőként, akkor elég lehet egy jogi asszisztensi OKJ tanfolyam is. De persze legjobb, ha felhívod őket, és megkérdezed...

2019. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy telefonhívásokat fogadj lehet nem kell, de akkor annak a munkának sem lesz túl sok köze a munkajoghoz. max annyi hogy ilyen szakemberekkel dolgozol egy épületben.
2019. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jogi egyetem elvégzése, utána ügyvédi irodában jó pár év bojtárkodás, majd a szakvizsgák letétele. Belefektetsz kőkemény tíz évet és már munkajogászkodhatsz is! Mégis hogy gondoltad te ezt Kérdező? Normális vagy?
2019. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!