Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik még manapság olyan...

Létezik még manapság olyan munka (kör), amit gyenge képességekkel (kibuktam egyetemről) nyelvtudás nélkül lehet végezni, nem stresszes robotmunka valamint nem kell hozzá protekció?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy tipikusan olyan ember vagyok, aki totál életképtelen és semmire nem jó, pár szóban magamról:


* hosszú évek után kibuktam az egyetemről, mert döntésképtelen és jövőkép nélküli valamint gyenge képességű voltam

* előbbi miatt rengeteg adósságot halmoztam fel (hallgatói szerződés)

* szorongok ügyfelek/vásárlók között, ráadásul fejben nem tudok számolni gyorsan ill. rossz a kommunikációs képességem így a vendéglátás/szolgáltatószektor nem jöhet szóba

* fizikailag gyenge vagyok így max raktáros pakolós meg árufeltöltős munka jöhet szóba bár áruházakban szintén sok vevő van, akit esetleg ki is kell szolgálni

* rossz az egyik szemem és fizikai gyengeségem miatt védő-őrző-rendvédelmi és hivatásos sofőr pályára sem vagyok alkalmas


Előnyöm viszont, hogy szervilis/alázatos/motivált és megalkuvó vagyok így szó nélkül bármit elvégzek amit el tudok valamint van B jogsim (bár ez alap) és értek valamennyit az informatikához. A munka pedig számomra nem büdös, lehet akár koszos, veszélyes, poros, ha fizetnek, akkor teljesen rendben van.


Ezek alapján milyen munkakört/pozíciót tudnátok ajánlani, ahova manapság azonnal felvennének protekció és nyelvtudás nélkül úgy, hogy 1-2 tízezret félre is tudok tenni belőle? (A jövőben tervezek estin elvégezni valami szakmát pl.: CNC-s, villanyszerelő, mert nem akarok és nem tudok egész életemben vegetálni).



2019. dec. 24. 16:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik gyárba elmehetsz sorra, betanított munkásnak, operátornak 1/2/3/4 műszakos munkarendbe 8-10 órába. De nálunk pl. raktári kisegítő, kézi anyagmozgató is lehetnél pl.
2019. dec. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Gyari, betanitott, 3 muszakos munkak, netto 120ert. Ebbol max akkor tudsz felre rakni, ha szuleiddel lesz.
2019. dec. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Portás.
2019. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%

"rossz az egyik szemem és fizikai gyengeségem miatt védő-őrző-rendvédelmi és hivatásos sofőr pályára sem vagyok alkalmas"


Őrtanfolyamot ha nem tudsz letenni, akkor konkrétan nem gyenge, hanem hulla vagy.

2019. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
91%
Nem létezik.
2019. dec. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Bizti őrnek pont jó leszel. Csak siess vele, mert a gyorstalpaló tanfolyam megszűnik 2020 őszétől és már csak 2 éves iskolarendszerű képzésben lesz elérhető. Amúgy nettó 900-1000ft most az órabér és alapból 240 órával számolva nem is rossz a havi fizetés, ahhoz képest, hogy majdnem nem kell érte dolgozni semmit.
2019. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Étel futár,betanított munkás, portárs, meg amiket fentebb is írtak
2019. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az őrködéshez nem kell fizikum, csak hogy ott legyél. Ha 70 évesek bírják akkor nem mond, hogy neked nem menne. Nem kell hozzá nagy tudás, amit érdemes tudnod, néhány jogi alap dolog és ennyi. csak egy báb leszel és dekoráció sok helyre. Nem vagy gya.gyás, csak élet tapasztalatod nincs, leírtad magad mert nem végeztél el egy iskolát, sokkal többre is vihetnéd, ha akarnád, de ha nem akarod akkor maradnak ezek a munkák.
2019. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
nagyon max útépítés de minimálbérre, többet nem kéne kapnod
2019. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
Első körben neked egy jó pszichológusra lesz szükséged. Leírtak alapján gondolom üvöltöző, akár egyedül nevelő (vagy apu alkoholista és sosincs otthon), rendszeresen megalázó szülői háttér, iskolai bullying, kialakult masszív figyelemzavar és teljes önkép hiány. Ezeken mind lehet segíteni, kérlek kérj segítséget.
2019. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!