Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Levelezős egyetemistaként munka?

Levelezős egyetemistaként munka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves levelező tagozatos hallgató vagyok, és az a nagy problémám, hogy egyszerűen nem találok munkalehetőséget. Olyan munkahelyet keresek, amit mondjuk heti 3-4 napban kell végezni, és emellett a fizetés elengendő a tandíjra és a lakhatási költségekre. Ez tényleg egy lehetetlen elképzelés? Sajnos nem támogat a családom, így mindent egyedül kell megoldanom. Rengeteg vendéglátóhelyre leadtam a jelentkezésem Budapesten, de talán én keresek rossz fele. Milyen munkalehetőség van levelezős egyetemistáknak? Valaki tudna ajánlani weboldalt vagy bármit, ahol keresgélhetek? Köszönöm előre is a válaszokat!

2019. dec. 25. 14:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
Menj el árufeltöltőnek, azt éjszaka is lehet csinálni.
2019. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
28%
3-4 napos munkat nem fogsz talalni ami fedezi a lakhatast meg a tandijat. Eddig mibol oldottad meg ezt ha nem dolgoztál?
2019. dec. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Áruház, telefonos cégekhez, szolgáltatókhoz szívesen vesznek fel diákokat.
2019. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
16%
Diákmunka
2019. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
23%

De ha levelezőn vagy, akkor pénteken és szombaton van sulid, ráadásul nem is minden hétvégén a szorgalmi időszakban.

3-4 napos munkával nem diákként sem keresnél annyit, hogy hitelt és albérletet fizess, plusz még meg is élj, nemhogy diákként...

El vagy tévedve kissé 21 éves létedre.

2019. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Eddig volt munkahelyem, ami heti 4 napos volt, és tudtam fizetni belőle mindent. 😊

“21 éves létemre”

Te nem tudom hány éves lehetsz, de ha nem vagy tisztába ezekkel a dolgokkal, akkor inkább ne kommentelj. Aki levelező tagozaton tanul, az általában dolgozik is mellette. Ezért választjuk ezt a tagozatot.

2019. dec. 25. 16:15
 7/25 A kérdező kommentje:
Ja, és nincs hitelem. Ilyet sem említettem egy szóval sem.
2019. dec. 25. 16:17
 8/25 A kérdező kommentje:
Diákmunkát nem vállalhatok levelező tagozatosként, csak rendes munkahelyem lehet.
2019. dec. 25. 16:20
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Keress valami ismerőst. Van mindenféle munka, sőt, amikor a CCC-ben voltam diákmunkán, nekem összevissza beosztásom volt ,,rugalmas" néven, míg a kismamát úgy vették vissza dolgozni, hogy hétfőtől péntekig kellett csak bejönnie, 9-3-ig. Mert szerette a főnök meg mit tudom én, de ő megtehette. Minket meg 9-20 hétfő-szombat és 10-18 vasárnap bármikor beoszthattak.
2019. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nyelveken beszélsz, mihez értesz egy kicsit is és mit tanulsz? Melyik város? Privát is jöhet, ha itt nem akarod. De ha többet mesélnél, jobban tudnánk reagálni, tudunk-e megoldást.
2019. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!