Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állást keresek és elhívtak...

Állást keresek és elhívtak egy állásinterjúra. A főnök megkért, hogy adjam oda az igazolványaimat, hogy lefénymásolják és emailben elküldik a munkaszerződést. Nem kaptam semmit! Ez két hete volt. Visszaélhetnek az adataimmal?

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 19:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
nem
2019. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
48%

KARÁCSONYI LEÁLLÁS


Mond ez neked valamit?

2019. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
14%
Szia! Nem fognak a legtöbb válalkozásnál/cégnél ezt szokták csinálni.
2019. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Annyira bestresszelt a barátnőm, hogy csináltattam új okmányokat !
2019. dec. 27. 19:59
 5/31 anonim ***** válasza:
78%

Tehát miután rommá stresszelted magad azon, hogy KARÁCSONYKOR Nem küldtek neked munkaszerződést gyorsan csináltattál új okmányokat...


ejha...

2019. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Jól van na ! Tiszta ideg voltam ! Még most is egy kicsit
2019. dec. 27. 20:15
 7/31 anonim ***** válasza:
61%

"Még most is egy kicsit"


Miért vagy? :)

Amiatt, hogy lecseréltetted az okmányaidat, mit nem tudnak elkövetni a régivel..?

Teszem azt, ha valakinek egy csaló elküldi, hogy na, ez vagyok én, itt van minden adatom, bízhat bennem, szóval akkor mikor utalja a 25 milliót? - na ő honnan tudná, hogy ez az okmány már nem is érvényes? :)

Vagy a lakcímkártyád - azért, mert lecseréltetted, már nem is laksz ott fizikailag..? :)


Látod, minek idegeskedni, miért nem engem kérdezel rögtön! :D

2019. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

Munkaszerződést azt alá kell írnod.

Emailben nem szokták kiküldeni.


Én inkább azon stresszeltem volna hogy milyen foss egy munkahely lehet az ilyen.

És mivel új személyi okmányokat csináltattál, így lehet egyes okmányok pl személyi igazolvány szám megváltozott. ugyhogy minden helyen kénytelen leszel az újat leadni

2019. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem írd meg nekik ezt emailben. Legalább nem pazarolják az időt rá, hogy szerződést írjanak egy totál ostoba embernek.
2019. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén erre mi szükség volt? Mit tudnak elkövetni a régi okmányaiddal amit most nem tudnak? Hint: mindent ugyan úgy... Szerintem ne fáradjanak azzal a szerződéssel, full felesleges.
2019. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!