Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri mobilbankárnak lenni?

Megéri mobilbankárnak lenni?

Figyelt kérdés
Olyan emberek válaszait várnám aki probalta már. Pontosan miket kell értékesiteni, van e ügyfél lista, mennyit lehet atlagosan keresni,és hogy épül fel a fizetés? Hasonló mint a biztositas közvetitöi szakma,vagy másabb?

2019. dec. 29. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Engem ne hivogass mert itt utlek agyon
2020. jan. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérném hogy a hasonló inteligenviával rendelkező emberek, inkabb ne irjanak. Ertelmes valaszokat azonban meg mindig varok.
2020. jan. 3. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg akarod veretni magad akkor igen
2020. jan. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én mobilbankár vagyok az Erste-nél. Lehet keresni, adnak ügyféllistát, bár én már az ügyfelezést unom kicsit... vállalkozónak kell lenned hozzá, ami nagy szabadságot ad, ebbe könnyen bele lehet bukni, ha nem vagy elég kitartó. (elég annyi, hogy áh, ma nincs kedvem felkelni..és egyre több ilyen nap lesz.. ) erre érdemes odafigyelni. Előrelépési lehetőség adott.
2020. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló, ha még olvasod, írhatok privátot?
2020. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!