Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MSC diplomával, valóban lehet...

MSC diplomával, valóban lehet sikeresen vezetői pozíciókat megpályázni?

Figyelt kérdés

Jelenleg levelezőn csinálok ellátási lánc MSC diplomát.

Minden feltétel adott (nyelvvizsgák),hogy egy félév múlva kézbe vehessem a diplomámat.


Főállás mellett csinálom, jelenleg is termeléslogisztika területén dolgozom, az MSC szakdolgozatomat is ebből írtam.


Az egyetemi oktatók közül több is azt javasolja,hogy pályázzunk vezetői, nagyobb felelősségű pozíciókra, ugyanis ez az MSC szak arra készít fel minket.


2019. dec. 30. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha van mögötte 5-10 év tapasztalat, akkor igen
2019. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Persze amint megvan a minimum 5 ev tapasztalat
2019. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az egyik professzor azt mondta, az MSC diploma lerövidítheti a ranglétrát, kiválthat némi tapasztalatot is.


Persze, csak akkor, ha az illető olyan személyiség.

2019. dec. 30. 11:16
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
És ezek a professzorok vezető pozícióban dolgoznak? :D
2019. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Aha a professzor hazudott, senki nem fog felvenni vezetőnek tapasztalat nélkül
2019. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Engem úgy felvettek vezetői pozícióba, hogy még el sem végeztem az Msc-t, csak a felénél jártam. Nem ezt a szakot csináltam, bár nálunk is ezt mondták, h mi egyszer főnökök leszünk, nálam mondjuk bevált
2019. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon-nagyon kevés ember alkalmas vezetőnek. Amíg nulla munkatapasztalatod van, addig honnan tudod, hogy milyen embereket vezetni? Legyél először beosztott pár évig, próbálj ki pár főnököt, utána akarj vezető lenni. Ha esetleg.


Nincs olyan végzettség, amely vezetői karrierre készítene fel. Az MBA kifejezetten vezetöi diploma, de még az se garancia arra, hogy vezető lesz belőled.

2019. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

lerövidítheti

Feltételes módban van és nyilván nem a 100% Msc hallgatora fog ez vonatkozni

2019. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

"Az egyetemi oktatók közül több is azt javasolja,hogy pályázzunk vezetői, nagyobb felelősségű pozíciókra, ugyanis ez az MSC szak arra készít fel minket."


Akkor az egyetemi oktatód miért nincs vezetői pozícióban, miért bohóckodik aprópénzért az egyetemen. Mert ugyebár ott nem lehet túl sokat keresni.

2019. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

És tudsz embereket irányítani, hatni rájuk?

Kaptam anno lehetőséget, hogy csak 3 embert irányítsak, mert szakmailag a toppon vagyok. De vezetni nem tudtam azt a 3főt, sem hatni rájuk sem sem sem.

Nem vagyok vezetőnek való, pedig mindenki ezt kérdezgeti, hogy miért nem vagyok olyan pozicióban, miért nem vagyok leader meg más hangzatos titulusban, már régen képes lennék azokat a döntéseket meghozni, jah, ne legyenek alattam emberek...

És emberek vezetése nem olyan egyszerű

2019. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!