Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Karrier váltás hogyan?

Karrier váltás hogyan?

Figyelt kérdés
Diplomám van, bölcsész, büfészak, de el tudtam helyezkedni a szakmában már pár éve, viszont belefáradtam az alacsony fizetés és a kilátástalanság miatt.. Hogyan lehetne ebből normális karriert csinálni? Bölcsészként , csak egy nyelvvel mit lehet tenni, ha egy normális fizetést akarok Pesten?

2020. jan. 3. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Kommunikáció, vagy HR-es.
2020. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csinálj meg levelezőn egy mérnöki szakot, leginkább gépészmérnökit...

Vagy esetleg gazdinfót a BGE-n.


Pontosan milyen diplomád van amúgy?

Mert esetleg egy gazdasági mesterre is felvehetnek, nem teljes kredit beszámítással, ha pótolsz pár tárgyat... Például vezetés és szervezés.

Bár annyira nem ajánlom, de ha úgyérzed, hogy biztosan nem menne egy full reál szak, akkor jobb mint a semmi.

2020. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Magyar szakot végeztem.

Sajnos a reál tárgyak (élén a matek) rendkívül távol állnak tőlem, sose ment. Ez az egyik legnagyobb bánatom, hogy nem inkább reál beállítottságú vagyok.

2020. jan. 3. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!