Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem Avon tanácsadónak...

Jelentkeztem Avon tanácsadónak, de nem jeleztek vissza, mit tegyek?

Figyelt kérdés
E-mailben irtak hogy 48 oran beul keresnek telefonon vagy emailen, ha ez nem tortenik meg akkor hivjam fel az ugyfelszolgalatot. Mivel nem tortent meg, ezert felhivtam, aztmondtak tovabbitjak a fonoknek az adataim, de semmi konkretat nem mondtak, mikor varhatoak az informaciok a kezderol valakinek egyeb tapasztalat?

2020. jan. 3. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mikor jelentkeztél, de most ünnepek, meg szilveszter volt, hétvége lesz - ilyenkor félgőzzel üzemelnek a dolgok, türelem :-)

Meg fog keresni egy területedhez tartozó koordinátor és majd beindulnak a dolgok, de inkább csak a jövő hét elején.

Amúgy meg ne siettesd a dolgot, januárban nem a csúcsszezon van, hiszen ilyenkor nagyon sokan kozmeztikumot kapnak karácsonyra, kevesebb a vásárlás ilyenkor.

2020. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Várj!
2020. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Szia. Ha még azóta de kerestek akkor írj nyugodtan, segítek. 😉
2020. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3-as, szerintem Te is nagyon jól tudod, hogy területileg van koordinálva az Avon tanácsadóság: ha Ő pl. Bp-i, akkor Neked mondjuk Kecskemétről nem igazán illendő "elorozni" a tanácsadót (mert ugyebár azt szeretnéd?) - főleg, hogy már leadta az adatait az illetékes helyre.
2020. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!