Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba beleírjam az...

Önéletrajzba beleírjam az egyetemet, ha egy év után átmentem máshova?

Figyelt kérdés

Tehát leírjam, hogy pl. 2017-2018 X egyetem, és akkor 2018-jelenleg Y egyetem?

Csak azért gondoltam, mert ha nem írom bele, és nem is dolgoztam azidő alatt, akkor felmerül a munkáltatóban, hogy mit csináltam abban az egy évben.



2020. jan. 3. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Írd azt,hogy dolgoztál pl.egy irodában feketén!
2020. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szabad megkerdezni, hogy miert mentel mashova egy ev utan?
2020. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nem kell beleírni, főleg, ha nem is kapcsolódik annyira a mostani szakterületedhez. Plusz, ha munkáltató lennék, bennem például lehet rosszabb benyomást keltene, ha valaki beleírna egy félbehagyott egyetemet - szerintem önéletrajzba érdemes inkább olyat írni, amivel büszkélkedni tud az ember. Ha érdekli a leendő munkáltatót, hogy mit csináltál abban az egy évben, akkor az interjún majd úgyis rákérdez, te pedig elmondhatod, hogy mi volt. Nekem is vannak kihagyások az önéletrajzomban (igaz nem egy év, de több hónap - fél év), van, hogy rákérdeznek, van, hogy nem firtatják.
2020. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor inkább nem írom bele.

#2 Azért hagytam ott, mert eleinte érdekelt az a szakirány, azonban rájöttem már fél év után, hogy mégsem nekem való, de megcsináltam azért a 2. félévet is ott.

2020. jan. 3. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne írd bele.
2020. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ok, akkor ha kerdezik elmondod, szerintem be tudod majd pozitivan allitani a dolgot, pl nem az, hogy az elso suli nem erdekelt, hanem, hogy rajottel, hogy a masodik mennyire erdekel, stb.
2020. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!