Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szállítmányozás és logisztika...

Szállítmányozás és logisztika szakon tett érettségivel hol lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Milyen pozíciókban lehet ezzel elhelyezkedni?Mennyit lehet vele keresni?Melyik cég alkalmaz ilyen embereket?
2020. jan. 3. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Beszerző, fuvarozó lehetsz vele, sok helyen, bútoráruházakban pl.

300,000 nettó körül lehet vele keresni... De mostanában előszeretettel vesznek fel ilyen pozikba diplomásokat, akár mérnököket.

2020. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Diplomával meg egészen 1millió felett is kereshetnék ha jól tudom?
2020. jan. 3. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Bruttóban biztosan, több éves tapasztalattal, nettóban már nem hiszem, hogy annyira általános lenne...


Ellátásilánc-menedzsment MSc, logisztikai mérnök BSc talán a legelőnyösebb erre a területre.

2020. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a mesterre nem lesz meg a két nyelvvizsgám.
2020. jan. 3. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgyértettem a kettő szakot, hogy vagy-vagy.

Ha van egy logisztikai mérnöki BSc-d, már nem annyira kell más...

De figyelmeztetlek, hogy nehéz szak.

Nem egy villamosmérnöki, de így is nehéz.


Az ellátásilánc-menedzsment mester akkor jó, ha nem szeretnél egy ilyen munkakör miatt megcsinálni egy mérnöki szakot, csak mondjuk egy gazdasági, vagy akár államtudományit, mert arról is lehet erre menni.

(de utóbbit nem ajánlom)

2020. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tehát az érettségivel 300 körül keresnék

Ha megcsinálom mellé az okj-t?

Csak mert azt mondják hogy ehhez felesleges a diploma mert anélkül is meg lehet keresni az 500pluszt havonta

2020. jan. 3. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!