Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kezdjek el fenyezni?

Hogyan kezdjek el fenyezni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg munka, de nagyon megfogott a szakma es szeretnem elsajatitani a tudast es a megfelelo technikakat.
2020. jan. 4. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Autófényezésről beszélünk? Merthogy a kérdésedből még az sem derül ki...


Amúgy itt tudsz utánanézni, hogyan, hol lehet ezt megtanulni:

[link]

2020. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, autofenyezesrol.


Okj-n max azt tanulom meg, mire felesleges egy valag penzt elverni. 🤣🤣🤣🤣

Kulonos tekintettel az oktav fele kepzesekre.

2020. jan. 4. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz az okj, mivel végzettséghez kötött szakma,
2020. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól van, kérdező, segíteni akartam, látom, felesleges, léptem.

Amúgy meg szívesen.

Ha azt hiszed, hogy majd csak úgy nekiállsz fényezni szakmai ismeretek nélkül és úgy majd valaki felvesz, hát tévedsz. Ez nem az a fajta dolog, amit "majd megtanulok a netről"... (1-es vagyok)

2020. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, OKJ, aztán elmész 1-2 évre egy fényező mellé alkalmazottnak, hogy tanulj, utána építesz a kert végében egy kamrát és kiváltod a vállalkozóit.
2020. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Okj-n nem tanitanak meg semmit, csak a penz kell nekik. Elso, tan csak nem az oktavnal dolgozol? :)


Nem irtam, hogy szerintem ezt netrol meg lehet tanulni. Annyit mondtam, hogy Okj-n biztosan nem lehet megtanulni semmit.

2020. jan. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!