Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mennyit dolgoztok egy...

Ti mennyit dolgoztok egy héten és miből ál a napotok? Valamint mennyi időt tudtok a családdal barátokkal valamint a hobbitokal foglalkozni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 5. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

papíron 40 órát dolgozok. de gyakori a túlóra, úgyh inkább napi 8.5 az átlag. ez úgy néz ki h reggel felkelek 7kor. 8 körül elindulok munkába 55 perc az út. 9 kor beérek. ott vagyok alsó hangon 6ig. hazafelé be kell menni boltba vagy intézni dolgokat. szóval jó ha fél8ra-8ra hazaérek. mivel mindenki ilyenkor intéz, vásárol mindent. van h főzünk valamit de ha nem akkor is mire megkajálunk fél 9-9. utána még egy halom elintéznivaló van otthon. fél 10-10 körül, arra van idő h nagyjából h megnézzünk 1-2 sorozatrészt vagy egy filmet. erőnk is erre van kb. éjfél körül beesünk az ágyba. mivel nincs meg a 8 óra alvás, másnap fáradtan kelünk 7kor. és ez így megy minden nap.

családdal heti 1-2 órát, jellemzően a kettőnk családja el is visz a hétvégéből egy napot, hiszen odamenni, visszajönni is idő. barátokkal havonta egy sörözés de van olyan baráti kör akiket fél éve nem láttam. mondjuk így h lassan már mindenki külföldön van, úgy tűnik ez is megoldódik magától. hobbitok nem élnek errefelé úgyhogy szerencsére nem is kell velük foglalkoznom.

2020. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából nekem is ugyanez a mókuskerék, mint az első válaszolónak.
2020. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hol a sport? Ezért hal meg olyan hamar a magyar..
2020. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A sport beépül a munkába.
2020. jan. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 9re megyek be dolgozni és 17:00ig vagyok bent. Hála égnek nem néznek rossz szemmel ha elmegyek pontban 5kor. Egy - másfél óra az út kb. Úgyhogy hazaesek 18-18:30 körül. Hazafele sokszor veszek kaját h a főzéssel ne kelljen szarozni hogy másnapra legyen ebéd. Igyekszem vasárnap főzni és akkor azt eszem a következő héten amég kitart. Ha hazaértem vacsorázok vmi hideg felvágottat, ez kb fél óra. Ezután bekapcsolom a robot porszívót és felnyalatom vele a házat. Rendesen takarítani és bevásárolni is hétvégén szoktam. Egy napom garantáltan elmegy a hétvégéből így. Visszatérve, ekkor nagyjából 7 óra. Elviszem a kutyát sétálni, ez kb minden előkészülettel és utómunkával (szárítás ha vizes stb) 1 óra. 8nál tartunk, elkezdek készülődni a másnapray vasalok ruhát, bekészítem a kajám, összepakolom a cuccom stb, ez kb egy óra. Ha ezután van még erőm akkot 15-20 perc gyógytorna jön. 21:20 után szabad vagyok, ilyenkor játszok a gépen, tévézek, sorozatozok vagy ilyesmi. Igyekszem 23:00kor lefeküdni. Sajnos nagyon rossz alvó vagyok így alsó hangon fél-egy óra mire elalszok. 8 órát sosem alszom ki csak ritkán pedig nagyon szeretek aludni. Hétvégén sem tudok aludni mert mindig van vmi fszság ami miatt fel kell kelni.
2020. jan. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
H-P 8 óra, ebédidőt nem kell ledolgozni, 10-től 6-ig szoktam bent lenni, de mehetek 8-ra vagy 11-re is, igazából senkit nem érdekel, amíg megvan a meló. Heti 1-2 alkalommal külön jelzés nélkül is dolgozhatok itthonról, ha egész hétről van szó, azt egyeztetem főnökömmel. Ingázasra kell kábé 25-25 perc, reggeli van melóban, ebédért kiugrom, vacsorát lehet szerezni hazafele menet. A többi idő menyasszonnyal, barátokkal, családdal, illetve olvasás, filmezés, sorozatozás (főleg azért olvasás), heti 1-2 alkalommal mozgás.
2020. jan. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Fél 7kor kelek.

Fél 8kor már lepasszoltam a srácokat a sulikba.

Aztán céges autóval ki Pozsonyba,ott dolgozom.

Munkától függően 15 vagy 17 óra környékén haza.Munkahelyem az utazás idejét is beszámítja a munkaidőbe többnyire.

Heti minimum 1x home work.

2020. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40 órát egy héten. 20 perc az út a munkába kocsival. A munkaidő fél 8-tól 4-ig, pénteken csak fél 2-ig. Munka után vagy hazajövök, vagy bevásárolok. Hétfőn fixen jógázok, a többi nap mindig változó. 2 naponta főzök kb. Itthon takarítgatok, filmezünk, főzök, kreatívkodok, tervezgetek stb. Barátaim nem a közelemben élnek sajnos, mindet egyetemről ismerem, évente csak 1-2X találkozunk, facen tartjuk a kapcsolatot. A hobbim a kreatívkodás, barkácsolás, horgolás meg miegymás. Családdal hetente 1x találkozok
2020. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#3: "Hol a sport? "

Heti egyszer talán eljutok konditerembe, hétvégén meg esetleg futni vagy kb havonta 1x kirándulni, mozogni valamit. De ezt úgy kell összehozni szóval szerencse kell hozzá. Amíg egyetemre jártam és nem dolgoztam, majdnem minden nap vagy lementem kondiba vagy futni, és minden hétvégén volt idő túrázásra (érdekes mert pénzem "elméletileg" nem volt, ilyenekre mégis mindig akadt).


2 éve kezdtem el dolgozni, azóta a sportolás drasztikusan lecsökkent, hozzájön a minőségtelen kaja amiket odabent kapni, és az egész napos ülés. De nem is ez a legrosszabb hanem a folyamatos stressz-szint. Úgyhogy sikerült felszedni egy 15 kilót, pluszba mindenem fáj az esetek nagy részében. Amikor a főnöknek ezt elmeséltem, meg h esetleg köze lehet a hátfájásomnak a minőségtelen széknek amiben napi 9 órát kell r*hadni, kiröhögött, mondván h a szék 150 ezer Ft, aztán előrángatott vmi vén hülye kollégát, aki azt ecsetelte, hogy az ő idejükben örültek ha volt szék egy munkahelyen. A sportra annyit mondott h ő reggel besétál a munkába, hozzáteszem a város leggazdagabb kerületében lakik. Szóval ennyit a multikról meg az egészségről.

2020. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem két munka mellett is megvan a heti 5-6 edzés (futás, spinning). A főállásom gépészmérnök, 7-kor kelek, otthon elég kényelmesen készülődök, reggelizek, kávézok, netezek, 9-re érek be (autóval 20 perc). Rugalmas a munkaidő, tehát változó meddig vagyok bent, de átlagban 17-18 óráig. Utána spinning edzés 18:30-kor, vagy futás szintén ilyen tájt, 1 óra, plusz öltözés, zuhanyzás stb, szóval 8 körül végzek. Sokszor ilyenkor még kajálok valamit a városban, vagy elmegyek vásárolni ezt-azt. 9-f10-nél előbb szinte sose érek haza. Akkor energiaszintemtől függően kicsit foglalkozom a másodállásommal, ami egy webes vállalkozás, és/vagy netezek, csetelek, ügyeket intézek, utazásokat foglalok, stb. Szerencsés alkat vagyok, mert - valószínű a sok sportból fakadó jó állóképességem miatt is - nagyon kevés alvással is mindig friss vagyok. Tehát nekem elég 1-2 körül lefeküdnöm aludni, ha 7-kor kelek, teljesen jól érzem magam. Szóval ajánlom mindenkinek a kardio sportokat, egészen más az ember közérzete, energiaszintje, alvásigénye, agyának pörgése is, ha rendszeresen állóképességi sportokat űz. Mellesleg az elhízás ellen is nagyon jó. Csak valamiért pasik 90%-ának egyből, ha mozgásról esik szó, a gyúrás jut csak eszébe, holott "hasznosabb" sportok is vannak azért a világon, amelyek tényleg kihatnak az egész életminőségedre, egészségi állapotodra. Csak annyi a kulcsa, hogy rendszeresen kell csinálni, be kell épüljön a szokásaid közé, nem alkalomszerűen, hébe-hóba, mert annak nem sok értelme van (bár a semminél persze az is jobb).
2020. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!