Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik megbizható internetes...

Létezik megbizható internetes pénzkereső oldal?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy a neobuxrol mi a véleményetek esetleg tudtok e javasolni valamit pl mi az ?


Online casinó?


Köszi előre is!


2020. jan. 8. 05:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Neobux megbízható csak pénzt nem fogsz vele keresni. Nekem 2 év alatt úgy hogy konkrét stratégiát követtem meg beletoltam 500 dollárt havi max 150-et kerestem vele. Egyszerűen nem érte meg a ráfordított idő mert ezt a pénzt két óra alatt megkeresem ha maszekolok.
2020. jan. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, saját online vállalkozás, nem ilyen humbug szarok.
2020. jan. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Létezik megbizható internetes pénzkereső oldal?

...

Online casinó?"


A megbízható pénzkeresés és az online casinó két ellentétes fogalom, üti egymást, tekintettel arra, hogy a casinózász szerencsejáték.

Az egyedül a casinót üzemeltetőnek megbízható pénzkereső forrás, mert Ő sosem veszít :-)


Ha valamilyen nyelvet beszélsz magas szinten, akkor fordítás,de az a helyzet, hogy még ma is az a "divat" járja, hogy munka nélkül nem nagyon van pénz...

2020. jan. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha min. kétnaponta megkérdezi itt valaki ugyanezt, akkor biztosan van.
2020. jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nem tudtam :-(
2020. jan. 9. 01:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha regisztrálok gmailes email címet miért nem fogad el a rendszer ? :(
2020. jan. 9. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!