Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Osztatlan építészmérnöki szak...

Osztatlan építészmérnöki szak után mennyire nehéz tervezői munkát találni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a fizetés az nagyon kevés... Nem ez a kérdés.

Hanem, hogy teljesen kezdőként tervezői munkát nehéz e találni.


Esetleg már egyetem alatt lehet e valamit csinálni, hogy diploma után könnyebb legyen?


2020. jan. 8. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Hát szerintem eléggé.

Ismerősöm a Parlament előtt áll ilyen diplomával rendőrként.

Persze most lett volna esélye visszamenni dolgozni erre a pár évre, de a békét is kitaposták volna.

2020. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb mint bsc-msc után, osztatlanokat jobban szeretik. Teljesen kezdőként mehet éhbérért tervezőirodába szerkeszteni. Egyetem alatt is dolgoztam már én. Viszont ha meglesz az aláírási jogod és vállalkozóként tervezel akkor szarrá fogod magad keresni.
2020. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Éhbérért tervező építész azért talál tervező melót. Úgy nehezebb a dolog ha normális fizetést szeretnél.
2020. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem nehèz jelenleg. Ès most ha kezdőkènt nem is mesès fizetèsèrt, de normális irodai fizetèsèrt vesznek fel.

Èn 7 èv alatt 4 cègnek dolgoztam, sehol nem volt túlóra, csak plusz pènzèrt vállalható otthoni feladat, amit èn kèrtem.


Lehet egyetem alatt dolgozni. Nem ajánlom magunkat, mert vidèki cèg vagyunk, de vannak nálunk gyakornokok is normális fizetèsèrt.


Ès nem vagyok kiemelkedően jó a szakmában, csak szorgalmas ès figyelmes. Ezt mindenki èrtèkelte.

2020. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

4: Ennek az időszaknak 1, de sztem max 2 éven belül ismét vége. Ha megint beüt a krach és 5 évig megint bedöglik esetleg az ingatlan piac akkor nem is tudom mit teszek.


Pályaváltást már most készítem elő.

2020. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
5: Igen, nyilván jön majd nehezebb időszak. Nyilván lesz jelentős visszaesés a megbízásokban. De azért aki már bedolgozta magát, meg fog élni belőle. Nyilván sokan váltanak majd, a kezdők nehezebben helyezkednek majd el, alacsonyabb bérekért. De egyrészt most mindenki kakivá dolgozza magát, másrészt mindenki kakivá keresi magát. Nem lenne tragédia néhány nyugisabb év. Ne úgy vizionáljunk egy válságot, mintha teljesen megállna az élet. Az előzőt is túléltük.
2020. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vodafonelive ***** válasza:
Lehet a kérdező arra gondolt, hogy maszekban/fusiban a munka mellett lehet-e kapni megbízást amit Ő vinne végig és egy tervező csak aláírja a tervét ameddig nincs meg az 5 éve plusz a vizsgája. Ilyen is van de szerintem ahhoz jónak kell lenni kezdő ként is meg szaglászni a munkák utàn, magadat beajánlgatni.
2020. jan. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!