Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországban vagy Ausztriába...

Facebook45 kérdése:

Németországban vagy Ausztriában is létezik olyan kajafutárcég mint Magyarországon a netpincér meg a wolt? Vagy angliában a delivery hero meg az uber.

Figyelt kérdés
Lehet náluk is dolgozni alvállalkozóként mint magyarba vagy angliába? Ott milyen a címpénz körülbelül? Valakinek van tapasztalata?

2020. jan. 8. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy Németországban van ilyen, Lieferando a neve.
2020. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2020. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) neten találtam egy ilyet hogy mjam 8 euro/stunde... A lieferandonál meg kb 9 euro/stunde? Ez reális kb? Ugyanúgy lehet biciklivel, autóval meg motorral is csinálni? A munkaidőt is én osztom be? Kint ausztriába elsősorban mennyit kell a befolyt összegből leadózni? Gondolom itt nem jár 13 és 14 havi fizetés
2020. jan. 8. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Delivery Hero egy német multi és egyébként a Netpincér tulajdonosa. [link]
2020. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

8-9 euro?? :-o


meg a csomagolo gyarban is 12-t kaptam, a postan most 14,5 euro az oraberen kezdokent. A nemetenel most lett uj a torvenyes eloirt oraber: 9,35 euro. ez kb itteni viszonylatban xart se er.

2020. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!