Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen munkahelyen meddig...

Ilyen munkahelyen meddig lehet bírni?

Figyelt kérdés

Diplomás felnőtt emberekről és viszonylag jól szituált cégről van szó. Egy irodában 15-en ülünk. Folyamatosan zajonganak, kiabálnak, egyfolytában káromkodnak rondábbnál rondább kifejezések hagyják el a szájukat. Énekelgetnek, kattognak, zörögnek, felkiáltanak olyanok mint akiknek valami nem oké odabent. Egymás baromságain röhögnek, beszólogatnak egymásnak. Leginkább úgy érzem, mintha egy rosszabb hírű általános iskolai osztályba csöppentem volna.

Én ilyen "állatkertben" képtelen vagyok dolgozni, koncentrálni, egyszerűen elképzelni sem tudom hogy lehet. Ahogy elnézem ők sem nagyon erőltetik meg magukat, inkább óbégatnak ("beszélgetnek"), poénkodnak és a fent leírtakat csinálják. Minden nap van valami elszámolás vagy el nem mentett dolog, amin jót röhögnek.

Idővel észrevették, hogy engem ez zavar, így most már azzal is poénkodnak, hogy visszahúzódó vagyok meg hogy majd idővel úgyis elsajátítom a viselkedésüket, stb. Csak azért, mert nem úgy viselkedem, mint egy ősember.

A pénz jól jönne, de sajnos közöttük a gondolataimat sem hallom. Mikor elmegyek ebédszünetre konkrétan fizikai fájdalmaim vannak a gondolattól, hogy egyszer vissza kell térni közéjük.

Normális ez vagy velem van gond amiért képtelen vagyok beilleszkedni közéjük?


2020. jan. 8. 19:41
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha neked nem jön ez be akkor tipli van de gyorsan. Amúgy akinek bejön az is rá fog unni egy x idő után.
2020. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam ilyen helyen, nagyon jó társaság volt, hiányoznak is. De az egy olyan munkakör volt, ahol ez belefér.


De ha neked ez nem jön be, az sem szégyen, nem vagyunk egyformák.

2020. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rajta, szabad a szex.
2020. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ugyanott dolgoztunk :D egy pénzügyi osztályon dolgoztam, szintén 15 fővel. Folyton valaki felnyerített, vagy valami hülyeséget kezdett el beszélni (még a szexuális utalások sem maradtak el, napi szinten jellemző volt). Én fogtam a telefont és fülhallgatóval dolgoztam, soha nem szólt senki. Mondtam, hogy én így gyorsabban tudok haladni. Ennek ellenére is volt olyan, hogy a fülhallgató is alig volt elég. Olyan fülhallgatót javaslok, ami bizonyos szinten a külső zajt is kizárja. Vagy füldugó. Amikor szólt hozzám a vezető, akkor kihúztam a fülemből nyilván :D


kitartást!! Próbálj meg te is vihogni, akkor már ők fogynak vágyni a csendre, ez így szokott lenni x

2020. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!