Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hany evesen nem keso mèg...

Hany evesen nem keso mèg valtani ha ugy masban nincs tapasztalatom, de szeretek fejlodni, ujat tanulni es rugalmas is vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig tanar voltam, vartam a csodat h hatha rendezik a berunket. De semmi sem valtozik. Oszt fonoki potlekkal egyutt kapok 208 e nettot. Barmi mas erdekelne. Biologia, kemia, foldrajz szakos vagyok. 34 f
2020. jan. 9. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
A mai világ a holtig való tanulásról szól, folyamatosan fejlődni kell - sosem késő váltani :-)
2020. jan. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyit tudok h 50 felett lehetetlen. Persze nem is akarok addig varni.
2020. jan. 9. 08:03
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Én nőként azt látom a 40 év a kritikus pont a váltásnál. Sok helyen ez a kor van meghatározva, addig vesznek fel vagy át, ha addig más területen dolgoztál. Férfiaknál is ez van e azt nem tudom.
2020. jan. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
45 korul. Sok helyen olvastam
2020. jan. 9. 09:15
 5/10 A kérdező kommentje:
De pont ezert kerdem itt is h nektek mi a tapasztalatotok.
2020. jan. 9. 09:15
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Én láttam már 55 éves karrierváltót is, sikerrel.

Minden attól függ, hogy milyen területre és milyen múlttal és milyen személyes-marketing hozzáállással csinálod.

Ha vidám vagy, szeretnek melletted lenni az emberek, fejlődsz, tanulsz, mozogsz és egyszerűen csak pörögsz, akkor a korod felejtődik. Ha belassult, nehézkes, akadozó vagy, akkor 30-cal is megfontolják. Manapság az, hogy életrevaló, energikus valaki, iszonyatosan sokat számít, ahogy a kommunikáció is. Akárhová mész tovább, ezekre gyúrj és készülj mindenképp.


Milyen irányban gondolkozol váltani?

2020. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány évesen nem késő, de ha úgy érzed, nem lépsz egyről a kettőre, akkor nem értem, eddig mire vártál?

A tanári szakma mindig is alulfizetett volt, igaz, a mai mélypontot nehéz alulmúlni. Ha van is néha béremelés választásokkor, az is max. az inflációval tart lépést, de amúgy meg minden még annál is sokkal drágább évről évre.

Szóval én a helyedben mától már elkezdenék valami levelező képzést kinézni szeptembertől.

2020. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, még bőven késő. Válts.
2020. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Annyit tudok h 50 felett lehetetlen. Persze nem is akarok addig varni.

...

"A kérdező kommentje:

45 korul. Sok helyen olvastam."


Nos, kérdező, nem jól látod ezt a dolgot, ugyanis 6-osnál a pont.

Hogy alátámasszam a mondanivalóját: 52 évesen lettem vállalkozó :-) 7 évig vittem sikeresen - jelenleg egészségügyi okok miatt szüneteltetem.

45 évesen még elképzelni sem tudtam volna, hogy valaha vállalkozó lesz belőlem és felvállalom az azzal járó létbizonytalanságot.

Az viszont tény, hogy nem vagyok egy otthonülő, merev típus és nem félek a tanulástól a mai napig sem :-) (1-es vagyok)

2020. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biológiával és kémiával azért tudsz ezt-azt kezdeni. Tanulni sem feltétlen kell újat, vagy ha igen, rögtön Msc-re mehetsz. Bàr nem tudom mit szeretnél csinálni, de én biztos ebben gondolkodnék a helyedben, és nem teljes váltásban, így sosem késő. Lényeg hogy kerülj át a versenyszférába, mert állami helyről tényleg egyre nehezebben fognak átvenni a korral.
2020. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!