Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A logisztikában meg lehet...

A logisztikában meg lehet keresni havi 1 millió nettót multinál?

Figyelt kérdés

Mondjuk beszerzőként, vagy nemzetközi fuvarszervezőként?

Nem tudom, hogy még milyen specifikusabb ágak vannak...


Persze nem úgy gondoltam ezt, hogy egy OKJ-vel és angol középfokkal, tapasztalat nélkül...


Hanem egy műszaki BSc és egy gazdasági MSc diplomával... 3 felsőfokú nyelvvizsgával (mondjuk angol/német/lengyel, vagy esetleg angol/német/francia), stb.


Ez csak elméleti kérdés, de ilyen paraméterekkel el lehet érni egy havi nettó 1 milliós, vagy azt megközelítő fizetést?


Ha igen, akkor hány év tapasztalattal? 3 év, 5 év vagy esetleg 10 év?


Illetve a logisztikán belül konkrétan milyen szegmensben?


Előre is köszi!



2020. jan. 9. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
áhhh, még a felét is elég neccesen.
2020. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nettó 1 millát kb. az igazgató keres.
2020. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Rehau/Györ beszerzes brutto 600 000.

Onnet tudom, hogy annyira kellett nekik ember, hogy a fizetest sem titkoltak el az allashirdetesböl.

Az Audinal sem több.

Utobbi mindig keres beszerzöt.

2020. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a logisztikai részleg vezetője sem kap meg 800-at, még juttatásokkal sem.

Autó alkatrész multi.

2020. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szóval akkor a nemzetközi fuvarszervező kevesebbet keres mint a kamionosok, akiknek valamilyen szinten a felettese?


10 év tapasztalattal nálunk a HR-es megkeres 1 millió bruttót...


Azt gondoltam van ekkora különbség a két terület között.

2020. jan. 9. 20:11
 6/14 A kérdező kommentje:

"Nettó 1 millát kb. az igazgató keres."


Milyen igazgató?


Azért szerintem ott nem lehet kijelenteni egy átlagot ilyen egyszerűen, szerintem nagyon nagy különbség lehet igazgató és igazgató között.

2020. jan. 9. 20:13
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Az egy millió nettó meg az egy millió bruttó között azért elég nagy a különbség. Dolgozó és vezető között is.


Ma egyszerű alkalmazottként csak a programozók kapnak millió nettó felett, köztük is csak a legjobbak. A managarek, felső vezetők, projektmanagerek kapnak ennyit.

2020. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, van különbség a bruttó és nettó között, de én azt hittem, hogy még enél is nagyobb a különbség a HR és a logisztikai osztály megbecsülése között... Hiszen előbbi nem lenne létszükség, csak a vezetősség nem akar ilyen feladatokkal foglalkozni, utóbbi viszont létszükség, hiszen a vezetősség többnyire nem is ért a logisztikai problémák megoldásához, egészegyszerűen nem tudnák ellátni a feladatot.
2020. jan. 9. 20:34
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Meglehet ennyit keresni...Nyugat-Európában.
2020. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
83%

Nettó 1 misi az már a szenior manageri szint.

Mezei alkalmazottként csak néhány nagyon speciális területen érhető el ez az összeg, sok-sok év tapasztalattal, naprakész tudással: Java, Avaya, Cisco, lean six sigma, scrum, stb.

2020. jan. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!