Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi pénzt keresnék orvosként?

Mennyi pénzt keresnék orvosként?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez változó, hogy milyen orvos, hol, stb. De szeretnék egy kb. reális képet arról, hogy ha orvos leszek mennyit fogok keresni (ha az leszek). Tudom sok szak van, de kb mennyit kap egy sebész/általános orvos/gyerekorvos/belgyógyász/stb. külföldön, és magyarországon, magán és állami kórházban?

2020. jan. 10. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
185 nettó plusz 100 ezer markusovszky vagy 150 ezer ha hiányszakma. Tehát 285 vagy 335 ( ha hiányszakmát választasz). Ez a rezidensi fizetés. 2 ev után szakorvosjelölt leszel, akkor ez kiegészülhet az ügyeleti bérrel, ami kb 50-100 lehet. Magánról nem tudok nyilatkozni.
2020. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első korrekt, de én mondjuk már egy év után bőven ügyeltem, van aki félbév után. Mondjuk pont az ügyelet a háziorvosit leszámítva az, ami rohadtul nem éri meg. Tanulni, tapasztalatot szerezni jó, pénzt keresni nem.
2020. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen változó hogy ki mikor kezd ügyelni. A radin úgy van hogy szakorvosjelöltként engedik az embert ügyelni.
2020. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. És egy magánrendelőben pl sebészként mennyit lehet keresni? Amúgy azt halottam a szülészorvos a legmegérősebb, de úgyis azt választom majd ami érdekel. Na és külföldön mennyivel jobb a helyzet?
2020. febr. 10. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Bruttó 177.486Ft
2020. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!