Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában milyen munkát lehet...

Angliában milyen munkát lehet végezni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, érettségim van meg vendéglátásban dolgoztam egy félévet. Meg angolt valamilyen szinten beszélem meg értem. Kifejezni kitudom magam de ha sokat beszélnek meg gyorsan lehet nem értem xd. Szóval így szerintetek mik a lehetőségek? Arufeltolto, raktaros? Vagy mi lehetne?

2020. jan. 12. 05:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenhez kell az angol, különben átcsesznek a magyar közvetítőcégek, szóval még gyakorolj.

Menj el valami olyan munkára,ahol minden nap használni kell az angolt, nézz filmeket angolul. Gyakorlásnak a jóbarátok meg az így jártam anyátokkal a legjobb. Na ha ezt a 2őt megérted felirat nélkül, akkor mehetsz Angliába.

2020. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!