Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van még olyan vezető, akinek...

Van még olyan vezető, akinek szintén hasonló a fizetése, mint a beosztottaknak?

Figyelt kérdés
A vezetői felelősséget és a tudást honorálni kellene.
2020. jan. 12. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát akkor te nem vezető vagy, hanem egy balek.
2020. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
A legtöbb multi azt csinálja, hogy a dolgozói közül emeli ki a vezetőket, de a fizetést meg nem emeli,mondván, hogy előbb bizonyíts. Vagy ha emeli is, nem sokkal. Azért érdemes elvállalni, hogy beírhasd az önéletrajzodba, hogy voltál vezető, aztán 1 év múlva menj másik céghez. Ha kívülről veszik fel a vezetőt mindig többet kap,mintha belülről nevezik ki.
2020. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez így igaz, rátapintottál a lényegre .. ezt a “hagyományt” az előttem lévőktől örököltem.
2020. jan. 12. 20:31
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, egyedül a “szebb” életút miatt éri meg, illetve természetesen a vezetői gyakorlat sem utolsó. Már-már a vicc kategória, hogy “fel kell tagadnom”, mert ciki.
2020. jan. 12. 20:36
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Így, ahogy a 2. mondja.
2020. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Nincs
2020. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Az én korábbi közvetlen felettesem, aki a barátom is tőlem kevesebbet keresett. (azóta én munkahelyet váltottam)
2020. jan. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk erdemes lenne tudni, hogy itt egy egyszeru csapatvezetoi vagy tenylegesen vezetoi szerepkorrol van-e szo. (Avagy o dont e fizetesrol, munkaero-felvetelrol/kirugasrol, stb.)
2020. jan. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

8-as,pl. ahol én dolgozom, ott vannak a managerek, meg vannak a csoportvezetők. A managerek millió felett keresnek, a csoportvezetők meg nagyjából annyit, mint a csoport bármely más tagja. A manager mégis minden feladatot ledelegált nekik, a legtöbbnek halvány gőze sincs, hogy mi is a konkrét munka, amit a csapat elvégez.

Hát, itt én a büdös életben nem lennék csoportvezető, elég nagy felelősség, túlóra, aztán a manager meg learatja a babérokat.

2020. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

"Van még olyan vezető, akinek szintén hasonló a fizetése, mint a beosztottaknak?“



De naiv vagy..... A férjem diplomás építészmérnök, építésvezetőként dolgozik, az egész építkezést ő vezeti felelősséggel és a legutolsó segédmunkás is többet kap mint ő és ez nem vicc.

Nem kap annyit mint az a félalkesz tróger aki a kőműves mellett a vödröt cipeli.

A szakmunkásokról burkolókról ne is beszéljünk,azok úgy 3-4x annyit is kaphatnak.

2020. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!