Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a munka mennyire valós?...

Ez a munka mennyire valós? Plusz erről az oldalról jelentkezett már valaki külföldi munkára?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jan. 12. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Tuti hogy ez valami legalja cigánymunka.

Most akkor német o vagy francia, mert kétszer mindkettő ott van...


ezek a legjobbak:


"Kiutazás önköltségesDE. PÁR EMBERNEK MEG TUDOM ELÖLEGEZNI A KIUTAZÁS DÍJÁT"


nyelvtudás nem feltétel meg minimális nyelvtudás


Tehát a legkiszolgáltatottabb szerencsétleneket keresik ide, akinek nincs egy petákjuk, nyelvet se beszélnek, ergó elég kiszolgáltatottak ahhoz hogy bármi féle alja munkát megcsináljanak. heti 6 nap munka 11-12 óra na hagyjuk már.


Ezek egyszerű rebszolgatartók. Én hanyagolnám az ilyet.

2020. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos itthon is heti 6 napot dolgozok.. van hogy vasárnap is és a munka sosem volt büdös számomra plusz az sem mindegy mennyiért dolgozol ennyit.. na meg ha olyan helyzetben van az illető akkor lehet mindegy is neki csak pénzt keressen.

Esetleg megbizható közvetítő cégeket tudsz ajánlani?

Nem tudom ezen az oldalon mennyi a valós munka..

2020. jan. 12. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

1200 EUR erre a melora az ehbernel is kevesebb, ha a megelhetesi koltsegeket is figyelembe veszed (lakber, peldaul).


Amellett se menjunk mar el szo nelkul, hogy pultos melo, nyelvtudas nelkul? Azt hogy? Meg se erti mit akar a vendeg...


Jo esetben amugy siman csak sz*rlapatolas (ertsd: takaritas, mosogatas, abbol is az alja), rosszabb esetben prostitucioval megspekelve, esetleg siman eladnak valami arabnak vagy szervdonornak hasznalnak.

2020. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vonz külföld és a magasabb fizetés, új környezet, emberek, kultúra, város na meg a tapasztalatszerzés csak félek egyedül elindulni plusz megbizható közvetítő céget is nehéz találni.. leginkább pénzgyűjtés miatt mennék ki.
2020. jan. 12. 22:41
 5/8 anonim válasza:
Éveket éltem nyugaton, és bátran állíthatom, ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek és ne verjenek át, első, amit tudnod kell, legalább középfokon az ország nyelvét, ahova méssz. A második, hogy szakmád kell legyen, illetve arra a szakmára szükség kell legyen az adott országban, hanem bagóra sem való pénzzel térsz haza. A harmadik, jól nézd meg ám, kihez, hova és ki által "segítve" mégy, mert nagyon könnyen megtörténhet, hogy kimész, gürizel, majd amikor pénzre kerül a sor, a "segítőd" eltűnik... Jó pár hívást kaptam már otthoniaktól, hogy fordítsak a tulajnak, mert nem fizette ki őket rendesen, pedig a tulaj fizetett, csak éppen nem nekik, hanem a közvetítőnek, aki a summát szemrebbenés nélkül eltette, és eltűnt...
2020. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ez kb ilyen facebook marketplace szintű hirdetés, amikor a cigányok árulják a 20 éves bmwket..


Az is vicces, hogy egyszer franciaországi munka, alatt leírásban németországi :D



Bírom a hozzáállásodat, hogy új kultúra, új emberek, de ezekkel a melókkal nagyon ráfázol, plusz semmi magánéleted nem lesz, gondolom valami isten háta mögötti munkásszállás, 6an egy szobában, 1 óra bejutni a munkahelyedre a céges busszal, étterem, szóval olyan délben kezdesz, hajnali 1-2ig, hazaértek, fürdés, alvás, kelsz utána 10 órakkor, van 2 órád hogy éljél.



Ebben is igazad van, hogy itthon is van ilyen, de ha itthon nem jön be, emeled kalapod és távozol. Ott hogy játszod ezt el?

2020. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább menj osztrák hotelekbe takarítani/mosogatni, ennél többet fizetnek és adnak szállást, ellátást is ingyen. De egy alap nyelvtudás kell hozzá.
2020. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van, "szép" köntösbe bújtatott humbuk az egész.

Ezen az oldalon nézegettem inkább munkákat, erről már sok jót olvastam: [link]

2020. jan. 14. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!