Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meleg,48 éves pasiként van...

Meleg,48 éves pasiként van esélyem üzleti, pénzügyi területen elhelyezkedni és karriert csinálni?

Figyelt kérdés
Tartok attól, ha kiderülne, senki nem tanítaná meg szívesen a dolgokat, vagy nem kívánnának egy csapatban dolgozni velem férfiak. A viselkedésem teljesen férfias, senki nem gondolja rólam. Diplomás vagyok, nem ezen a területen szereztem, de hajlandó lennék mindent megtanulni. Érdekel ez a terület, és nagyon szeretem a kommunikációt.

2020. jan. 12. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Te már nem pasi vagy hanem nagypapa
2020. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Az hog, meleg vagy a, kutyat nem fogja érdekelni
2020. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Ne tetováld a homlokodra, meg amúgy sem èrdekel senkit.

Mármint persze, mindenhol sok az előítèletes hülye, de eddig is dolgoztál valahol, nem? Mindenhol emberek vannak, ha èrtelmesek nem lesz gond.

2020. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Hát, én biszex vagyok, sokat járok interjúra (hülye hobbi, tudom, pláne, hogy nem akarok munkaviszonyt 😂), de még egyszer sem kérdezték meg, hogy mi a szexuális preferenciám
2020. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
nagypapa :D gondolom 10 éves az első kommentelő
2020. jan. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Xddd
2020. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Vezettem olyan tízfős csapatot, akiben volt 2 meleg, 2 leszbikus, meg egy biszex. A kutyát nem érdekli, egy normális cégnél ha ezért bárki szívózik veled, az repül. Nagyon helyesen, persze.
2020. jan. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom nem Budapesten éltél eddig.. A Morgannél van olyan emelet ahol konkrétan gyakorlatilag minden srác homokos.
2020. jan. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Ne viccelj, (szinte) senkit nem érdekel a szexuális beállítottságod.


Feleségem munkahelyén a sales-en 3 vagy 4 meleg férfi dolgozik, semmilyen hátrányuk nincs emiatt.


(Nem, nem írom meg melyik cégről van szó.)

2020. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
82%

48 évesen nem túl késő karriert felépíteni? (Nem tudom. Nem ítélkezem, csak kérdezem.) Általában azt szokták mondani nagy általánosságban, hogy ha az ember 30-35 éves koráig nem építi fel önmagát és a karrierjét, akkor utána már jelentősen (drasztikusan) csökken ennek a lehetősége. Mert ugye adott szakterületen belül végig kell járni az oktatási rendszert, folyamatos továbbképzésekre kell járni, ami sok időbe telik, aztán néhány cégnél szakmai tapasztalatokat kell szerezni, kapcsolatokat kell kiépíteni, egy teljes ("szociális")-gazdasági-üzleti hálót létrehozni magad körül stb, ami mind-mind idő kérdése is, nagyon sok más emberi tulajdonság mellett (pl. karrierista szemléletmód, sikerorientáltság, üzleti érzék stb).

Szerintem a szexuális orientációd itt a legkevésbé befolyásoló tényező ebben a kérdésben. Egy volt középiskolás osztálytársam és barátom megcsinálta a maga karrierjét az üzleti világban melegként, de ő nem 48, hanem 18 évesen kezdte. Érettségi után gazdasági főiskola, onnan London, ott is elvégzett 2-3 egyetemet különböző gazdasági szakokon, gyakornokként kisebb cégeknél kezdte, aztán a Moody's-nál végigjárta a ranglétrát egészen az aljáról indulva, a tetejéig felérve és most valami "igazgatóféle" (pontosan nem tudom milyen osztályon, milyen pozícióban), és épp mostanában helyezték át cégen belül Londonból Los Angelesbe, ott is valami igazgatói székbe. Konkrétan bejárta már az egész világot, hol Mexikóból, hol Kínából, hol Ausztráliából küldi az élménybeszámolóit. És ő is nyíltan meleg. Ez senkit nem érdekel az üzleti világban az ő elmondása szerint. Viszont ő tényleg egész korán kezdte kiépíteni a kapcsolatait és felépíteni önmagát és az egész életét meg a karrierjét.

Szerintem nincs lehetetlen, simán meg lehet próbálni ennyi idősen is, de az biztos, hogy keményen, kitartóan, hosszan kell dolgozni a sikerért. (Vagy a jelenlegi belpol. helyzetben elég csak annyi, hogy közel kell ülni a kondérhoz vagy a húsos fazékhoz. Akkor általában nem kell a kemény munka, csak a kapcsolatok számítanak. Kinek mihez van gyomra. Az üzleti világban sokszor különösen igaz ez.) Csak érdeklődésképpen, szabad egy kérdést a végére? Milyen területen végeztél?

2020. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!