Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi központ csoportos...

Munkaügyi központ csoportos interjú?

Figyelt kérdés
Üdv! Kaptam a munkaügyi központtól egy levelet, hogy a részemre megfelelő állást találtak, leszek szíves megjelenni adott nap, adott helyszínen állás egyeztetés céljából. Nagyon lelkesen felhívtam őket, hogy adjanak infót, mivel minden munkalehetőségre személyre szabott pályázati anyagot rakok össze, és segítség kellene, hogy ki a munkáltató, és mi a munkakör. Közölték, hogy nem adhatnak ki semmilyen információt ezzel kapcsolatban, ez egy csoportos interjú lesz. Ez mi...? Mire számítsak? Vigyek egyáltalán önéletrajzot? Milyen típusú állásokat szoktak így intézni?

#interjú #munkaügyi központ #megfelelő állás
2020. jan. 13. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Hivatásos katona
2020. jan. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

A munkaügyis interjúk általában így néznek ki. Beültetnek egy terembe, elmondják, mi a meló, esetleg íratnak valami tesztet.

Önéletrajzot vigyél, persze, de nem kell ide pályázati anyag meg motivációs levél, ez nem az a hely. :)

2020. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Áhh, köszi. :) Csak nem tudom eldönteni, hogy ennyire komolytalan, vagy ennyire gáz a munkáltató, aki full titkosításba burkolódzik. :) Értem én, hogy "munkanélküli" vagyok, és ezerrel jelentkezéseket küldök, interjúra járok, de azért kicsit megalázó az ilyen kötélen rángatás.. :(


Hát, ha pénzügyesként kiközvetítenek hivatásos katonának, úgy, hogy elég sokszor az ügyintézőm szájába rágtam, hogy család alapítás előtt állok, és ezért jöttem el a full stresszes előző munkahelyemről (2 vetélés után), akkor lehet, hogy nagyon kiröhögöm őket... :) Mondjuk van rá sansz, amikor legutóbb bent voltam, akkor nagyon tele volt plakátolva a váró a határvadász programmal..

2020. jan. 13. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

2x kaptam ilyen behívót pár éve, mindkét esetben vagy 100-an voltunk a teremben, és több ilyen turnus is volt. Először a Bevándorlási Hivatalhoz kerestek embereket, elmondták, hogy hol lenne a munkavégzés, a feladatokat, a követelményeket, majd lehetett kérdezni, azután kérték, akit érdekel az maradjon ott egy rövid interjúra, akiket nem, azoknak rá kellett írni a közvetítő lapra, hogy miért nem vállalja és lehetett menni.

A másik meg 1 hónapos közmunka lett volna, gyerekek nyári táboroztatása vidéken, ott is ugyanaz volt a menet, elmondták, hol lenne a munka, mik a feladatok, ha valakinek volt kérdése, arra válaszoltak, majd akit érdekelt maradt, mi többiek ráírtuk miért nem vállaljuk és mentünk.

Nem kell önéletrajz, egyedül a közvetítő lap, amit kaptál az legyen nálad.

2020. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!