Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mégis hol lehet ilyen jó...

Mégis hol lehet ilyen jó munkahelyet találni?

Figyelt kérdés

21 éves haveromnak marha jó munkahelye van. Irodai munka, de nincs mindig megszakadás.

Kis cég, úgy mondta hogy 8-tól van a munkaidő, de nem mindig érnek be addigra, van hogy 9-re mikor hogy alakul, hogy kelnek fel. Napközben ha épp nincs munka akkor kb semmit nem csinálnak, filmet néznek, facebookoznak... Ha délután meg hamarabb végeznek a munkával vagy szintén épp nincs mit csinálni akkor lelépnek egy 3-4-kor 5 helyett.


Jóformán azt csinálnak amit akarnak, a főnök azt mondta nekik hogy ha a munka el van végezve öt nem érdekli mit csinálnak.



2020. jan. 13. 09:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok helyen. Lényegében ahol nincs időhöz kötve, hogy mikor vagy bent, és mikor csinálod meg a munkád, az mind ilyen, feltéve, hogy a főnök is ezt az elvet vallja. Nyilván egy pénztáros vagy ügyfélszolgálatos ezt nem tudja megtenni. De anno egy könyvelő irodában dolgoztam, ez pont így működött. Oké, áfabevallás előtt egy hétig dolgoztunk, mint aki megveszett, de 20-a után 3 napig ha az iroda közelébe se mentél, az se zavart senkit. A munka legyen kész, a többi nem érdekelte a főnökséget.
2020. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ő is azt mondta, hogy azért engedi meg nekik ezt a főnök, mert tudja hogy ha sok munka van kb 3 havonta 1-szer, akkor meg gond nélkül bent maradnak este 8-9-ig is akár.
2020. jan. 13. 09:19
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Kb. az összes normálisabb munkahely ilyen.
2020. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%
Most leírtál egy normális munkahelyet, én még másmilyen helyen sosem dolgoztam... Szóval nem olyan nehéz ilyet találni.
2020. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%

Most tőlünk kérdezed, hogy a te haverod hol dolgozik? :DDDD

Egyébként az én munkahelyem is ilyen. Szerintem minden irodai ilyen, ahol nincs ügyfélfogadás. Nálunk se kell pontosan 8-tól 4-ig ott lenni. Az a lényeg, hogy a munka el legyen végezve határidőre. Akár otthonról is dolgozhatok, ha éppen nem tudok valamiért bemenni.

De ez oda-vissza működik. Valamikor, korábban hazamegyek, ha nincs munka, csak fél napot vagyok bent. De ha sok, határidős munka van, akkor többet dolgozok, munkaidőn túl is, hétvégén is.

2020. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
A szívem szakad meg, amikor azt látom, hogy 21 éves, ereje teljében lévő felnőtt férfi egyetlen életcélja, hogy vakarja a tökeit ahelyett, hogy értelmes céljai lennének az életével. A lehetőségek elpocsékolása szinte fizikailag fáj.
2020. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
41%
#6 mondasz értelmes célokat?
2020. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

Most komolyan, szerintem alapvető, ha állásra jelentkezem, hogy a legfontosabb szempontok között van, hogy Miért dolgozom? Mi a cég célja, mit akar elérni, kinek-miben segít, milyen elveik vannak, tudunk-e újat tanulni, tenni valamit az előrehaladásért, építünk, szépítünk, fejlődünk, stb.?


Vagy normálisnak kell tekinteni, hogy huszas évei elején járó fiatal egyetlen életcélja, hogy facebookozhasson munkaidőben is?

2020. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem mindenkinek az a célja, hogy másokon segítsen, valaki csak saját magának szeretné a lehető legjobb életet biztosítani. A legjobb meg nyilván relatív, valaki a világot szeretné megváltani, valaki meg facebookozni egész nap.
2020. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Www.profssion.hu es pl www.linkedin.com itt tudsz talalni
2020. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!