Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ennek lehet valami következménye?

Ennek lehet valami következménye?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kaptam egy állásajánlatot, és emailben elfogadtam (de nem írtam alá még semmit). Közben kaptam egy másik cégtől egy ajánlatot ami sokkal jobban tetszik (ez nagyon hirtelen jött). Itt már alá fogok írni.


Az első ajánlatot le fogom mondani. Ha csak szóban fogadtam el, ennek lehet valamilyen következménye rám névze? (attól eltekintve, hogy az első cég nyílván megharagszik).



2020. jan. 13. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi következménye nem lesz. Én is csináltam már ilyent, előfordul. Valszeg próbaidőd is lenne, akár ott is felállhatnál a 2. napon, csak így megkíméled őket az admnisztrációtól.
2020. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából az érdekel, hogy egy emailben elküldött "elfogadom az ajánlatot" jár e akármilyen jogi következménnyel, ha utána visszamondom. Ahogy említettem, nem kaptam semmilyen munkaszerződést még, és nem is írtam alá semmit.
2020. jan. 13. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!