Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » JTN Paneles tapasztalatok?...

JTN Paneles tapasztalatok? Valakinek fizetett már? Ha igen, mennyi idő kellett hozzá?

Figyelt kérdés

2019. november közepén gyűlt össze 1000 pontom, amit beváltottam 7600 Ft-ra, amit PayPal-ra kértem. Meg is kaptam a pénzigénylésről szóló visszaigazoló e-mailt.

Az oldalukon az szerepel, hogy 45 napon belül kerül kifizetésre a megigényelt összeg. Letelt a 45 nap, pénz nem jött. Írtam már 2 e-mailt is nekik, de egyikre sem jött válasz.

Van rá esély, hogy megkapjam a pénzt?



2020. jan. 13. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Nem biztos. Nem szabad belemenni ilyesmikbe, lehúzás mindegyik szinte.
2020. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
Van rá esély, hogy valami miatt 45 nap kell két fillért elutalni? Nem tűnt ez fel neked?
2020. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Meg fogod kapni, én is megkaptam minden egyes alkalommal.

Mindig ilyen lassan fizetnek, ha PayPalra kéred.

2020. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rendben, még mindig nem érkezett meg, de akkor várok türelmesen. :) Köszönöm!
2020. jan. 20. 21:12
 5/16 anonim ***** válasza:

Szívesen!

#3

2020. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Nálam az a gond, hogy hiába próbálom megigényelni, nem történik semmi. Fent vagyok két másik ilyen jellegű oldalon, ők korrektek, egyiknél az igénylés után pár másodperccel megtörtént az átutalás.....
2020. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
57%
A JTN Panelt mindenki csak saját felelőségére használja! Vagy megkapod valamikor a "jutalmadat" paypalra,skrill-re vagy nem! Kezdjük ott,hogy a "JTN Research Kft" a cégnyilvántartásban nem szerpel! Ha tag vagy és megnézed a "szerződésedet" semmilyen információ nincsen a cégről,ellenben Te hozzájárulsz és szinte lemondasz minden jogodról,így az adataidat,információkat magadról-családodról kiadod.Ha mégis kifizet valamilyen csoda folytána az adott cég mázlid van,ha nem,akkor így jártál! Mindenki nagyon jól gondolja meg,hogy akar-e egy olyan oldallal kapcsolatban lenni aki igazolhatóan nem,vagy nagyon későn fizeti ki a "dolgozoit"?! Évek óta gond van a jutalmak kifizetésével,gondolkodjon mindenki egy picit,vajon miért? :-)
2020. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig mindig fizettek - asszem, háromszor -, de az tény, hogy szeretik húzni az időt. Finoman szólva is p*fátlanul. Rájuk kell csörrenni e-mailben, akkor megmozdulnak végre.
2021. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam eddig egyszer, de iszonyat sok idő, mire a 20 eurót megkapod a számlára. Nekem legutóbb a kiutalástól kezdve öt hónap volt, de a végefelé naponta üldtem el nekik ugyanazt a kérdést e-mailben. A második adagot most utaltam ki alig egy hónapja, várom...
2021. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Nekem nem vált be. Ahogy előttem is leírták nagyon sok időt kell várni míg átutalják a számládra az összeget. Legalább 3 hónap is eltelt mire megkaptam paypalra azt a kis pénzt. Többször is írnom kellett nekik. Azóta már töröltem magam az oldalról. Nem éri meg.
2021. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!