Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi pénzt visz haza havonta...

Mennyi pénzt visz haza havonta egy szállodai F&B (Food&Beverage) menedzser Magyarországon (Bp. )?

Figyelt kérdés

Külföldi turistaparadicsomban pincérkedtem gyakornokként,erasmus ösztöndíjjal és a szállodai F&B menedzser felfigyelt rám, beszélgettem vele sokat és mondta, hogy az F&B egy nekem való munkakör lenne.


Kedvet kaptam, már a célirányos képzés is tervbe van véve egyetem után. De mégis érdekel, hogy mennyit keresnek az ilyen emberek Magyarországon mondjuk Pesten? A fizetési honlapon nem találom.


Előre is köszi a válaszokat.



2020. jan. 13. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem eleget.

14 év után hagytam ott. Manager voltam. De a napi 12-16 órással tele lett. Hétvégén is hívogatnak.

Kint voltam 5 évet sajnos ott se jobb. Nagyobb pozició nagyobb sz*pás.

Amire ő gondolt az Food and Beverage vagyis nem menedzser hanem a Részlegen kéne melózod. Itthon túlélni, és lopni kell megtanulni. Kint csak melózni.

2020. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván először részlegen dolgoznék mint F&B assistant vagy valami, de idővel menedzser szeretnék lenni. Gondolom ez helytől is függ mekkora szopi, mint a pincéreknél is. Viszont kb mennyi pénzt lehet ezzel keresni nettóban?
2020. jan. 14. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem jósda.

Azt senki nem fogja neked tudni megmondani hogy mondjuk egy sofitel vagy boscolo mennyit fizet.

Ez egy tipikusan nemzetközi láncoknál létező munkakör.

2020. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!