Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi időt kell várni állásin...

Mennyi időt kell várni állásinterjú után?

Figyelt kérdés

Mához egy hete voltam állásinterjún, de elfelejtettem megkérdezni, hogy mikorra várhatok választ. Korábban egy esetet leszámítva mindig kaptam választ egy héten belül. Mennyi idő szokott lenni egy multinál egy ilyen visszajelzés? Iroda kb 100-150 fő, gyakornoki állás, határozatlan szerződéssel


Nem szeretném siettetni őket és ezzel elszúrni a lehetőségem, szimplán most lett vége egy projektemnek és hamarosan kezdenem kéne a következőt. Ha viszont felvesznek akkor nem akarok kitolni a jelenlegi kollegáimmal, hogy elkezdjük és félbehagyom.

Írjak/hívjam fel holnap vagy csütörök és magyarázzam el a szituációt és kérdezzem meg mikorra számíthatok válaszra?


2020. jan. 13. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Inkább csak akkor szoktak válaszolni ha felvettek, egyébként nem.
2020. jan. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Interju utan illik valaszolni.


Az interju alanynak is illik interju utan megköszönni az interjut.


Söt, en meg akkor is szoktam eMailt küldeni ha elutasitanak. Soha nem lehet tudni. Lehet, hogy rosszul-, vagy belevalasztott a HR es nem valik be a "tag", akkor meg mindig felhivhatnak. Volt mar erre pelda, hogy nem mindig az elsö valasztas volt a legjobb.


A helyedben irnek egy emailt, amiben megköszönnem az interjut es megkerdeznem, hogy a kivalasztasi folyamatok lezarultak-e, mikor szamithatok eredmenyre.

2020. jan. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Van ahonnan két nap múlva már hívtak, hogy nem kellek, van ahol hónapokat vártak, van ahol sose jeleztek vissza, még e-mailen keresztül se. Változó.
2020. jan. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a british telecom 3 het uzan jelzett hogy felvettek, ergo meg nincs semmi veszve
2020. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
2018-ban 2 helyről is 2 hónap után hívtak, hogy felvettek...
2020. jan. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!