Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Feb 10-én ki kell derülnie...

Feb 10-én ki kell derülnie valóban adtak -e jan 1-től béremelést?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem ha a főnök azt ígérte (nem 1x) hogy jan-tól emelést ad, akkor ez feb 10-én mindenképp kiderül igaz volt-e?

mert feb 10-én megjön a jan bér, és az vagy több vagy nem.

Ha nem akkor a főnök hazudott és kész?


Azért vagyok kételkedő mert papír még mindig nincs az emeléstől és nem értem, ha elvileg jan 1-től magasabb bérért dolgozunk miért nem lehet ezt egy szerződésmódosítással letisztázni.

A bért kell átírni a szerződésben minden egyéb marad.


2020. jan. 14. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bér módosításnál elég akkor aláírni a szerződésmódosítást, mielőtt megtörténik a bérszámfejtés. Szóval technikailag igen, február elejéig van idő, hogy ez kiderüljön.
2020. jan. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell, lehet hogy olyar kaptal ami mondjuk csak 6 honapmulva lesz érvényes
2020. jan. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Bér módosításnál elég akkor aláírni a szerződésmódosítást, mielőtt megtörténik a bérszámfejtés.“



Na de mi itt a mértéket se tudjuk még! Mert azt se közölték csak annyit „emelés lesz“.

De mennyi? Százazékos vagy fix összeg? Eltérő munkakörönként vagy azonos mindenkinek?

Semmit se tudni a cég minden kérdéstől elzárkózik = kamu az egész.

Szerintem.

Még ha nem is papírozta le a cég, arra mi magyarázat lehet hogy nem képes százalékot közölni? 8% ebben a munkakörben, 6 % abban a munkakörben. És kész.

Még nem tudják a mértéket noha jan 1-től elvileg aszerint keresek???

2020. jan. 14. 08:28
 4/7 A kérdező kommentje:

", lehet hogy olyar kaptal ami mondjuk csak 6 honapmulva lesz érvényes“


Jan 1-től érvényes. Elhangzott. Le is írtam.

2020. jan. 14. 08:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek olyan kérdések, amiket mi nem tudunk megválaszolni, csak a főnököd.
2020. jan. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Emelik a netto 120 ágazatit?
2020. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj istenem már megint ez a fogyatékos.
2020. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!