Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy fodrász?

Mennyit keres egy fodrász?

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ, hogy alkalmazott vagy vállalkozó? Vállalkozóként egy szalont visz vagy csak széket bérel? Férfi vagy női? Sima vágásokat csinál, esetleg extrább divatfrizurákat is? Melyik városban, mennyire forgalmas helyen? Van már ügyfélkör vagy nulláról kezdené?
2020. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy nagyobb városban kezdő,széket bérelve.
2020. jan. 14. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Férfi fodrászként meglévő ügyfélkörrel nagyjából 4-500 körül meg lehet keresni. Nyilván ebből lejönnek még az adók, alapanyagok, bérleti díj, stb. Zsebbe maradhat 2-300 között ha jó a fodrász. Nőinél magasabbak a számok, nyilván a költségek is. Ha nincs kiépült ügyfélkör, akkor elég hektikus lehet a forgalom.
2020. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem jól.

Nálunk a faluban van 6 fodrász. Akihez én járok, azt mondta, hogy ő azért hagyta abba főállásban, mert nagyon nem érte meg neki. Napközben alig jöttek az emberek, általában dolgoznak. Én sem veszek ki szabit egy hajvágásért. Este érnek rá jobban. Azt mondta, hogy mire mindent kifizetett, neki nullára jött ki. Így most nappal dolgozik máshol, és este fogad 2-3 órán át vendégeket. Hát, a fene dolgozna minden nap este 8-ig, de ő tudja. Így persze teljesen feketén azért a plusz zsebpénz meglesz neki belőle.

Viszont ha számlát ad meg mindent legálisan fizet, járulékokat maga után, az nagyon sok. Szerintem nagyon nagy ásznak kell lenned, belváros forgalmas helyén, kiépült ügyfélkörrel, hogy megérje. Több fodrász ismerősöm van, akik mintegy csak hobbiból csinálják, és apuka hozza haza a pénzt igazából.

2020. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!