Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen IT munkára tudnék váltani?

Milyen IT munkára tudnék váltani?

Figyelt kérdés
Jelenleg 2 eve vidéken egy multinál dolgozok élelmiszer mérnök végzettséggel mint mérnök és most szeretnék felköltözni Pestre és valamilyen IT s munkát végezni. Van egy webprogramozo OKJ végzettségem is, de azt mar nagyon régen csináltam és elfelejtettem. Milyen olyan IT munkát találhatnék ahol betanulhatok es előre is léphetek majd idővel?
2020. jan. 14. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Telefonos segítségnyújtó, ha az angol jól megy.
2020. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy élelmiszer mérnöki diplomád, és egy szaros OKJ-val akarsz IT-ben dolgozni?


inkább használd ki a jelenlegi végzettséged

2020. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
IT-ben munkaerő hiány van, biztos találsz valamit. Nyilván ne senior pozikra pályázz.
2020. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítanám, IT szektorban hozzáértő szakemberekből van hiány. Nem a webprogramozó okj, sose használtam és nem emlékszem semmire kategóriából. Szinte mindenütt egy tesztel kezded a felvételi folyamatot és egyből elbuksz ha nincs benne gyakorlatod.

Én a helyedben inkább rászánnám a szabadidőmet és ellezdenék ismételni, tanulni mielött váltáson gondolkoznek

2020. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik helyen elbukik, másik helyen meg felveszik. Beszélgetnek vele, látják benne az értelmet akkor betanítják.
2020. jan. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval én inkább azt mondanám, hogy értelmes, gondolkodni tudó emberből van hiány. Abból aki átlátja a folyamatokat, bele tud tanulni.
2020. jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!