Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti gyűjtitek az álláskeresési...

Ti gyűjtitek az álláskeresési e-maileket hogy utólag tanulhassatok belőle?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de minden sikertelen interjú után kértem pontos visszajelzést annak kapcsán, hogy min javíthatnék, az esetek felében kaptam is. Ezen kívül elmentem próbainterjúra egy toborzócéghez, ahol a teszt után átbeszéltük az interjútechnikákat és azt, hogy milyen szóhasználatokat kerüljek és miért, sokat segített.
2020. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a hirdetéseket mentem el wordben egymás után, hogy amikor behívnak, akkor vissza tudjam keresni, hogy mire is jelentkeztem. A gmailes levelező minden értesítést eltesz, nem szoktam törölni, mert pár mondatból nem tudok tanulni. Viszont amit az 1. hszó írt, azt kipróbálom, megkérdezem emailben, hogy miért nem én? Köszi 1. hszó az ötletedet!
2020. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!