Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lehetőségeim lennének...

Milyen lehetőségeim lennének még a LinkedIn-en, hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmemet?

Figyelt kérdés

Fejlesztő szeretnék lenni, desktop, mobil vagy back-end.

Nagyon kezdő vagyok, minimális munkatapasztalatom van, ráadásul amennyire kevés és amilyen jellegű, felfogható inkább hobbiprojektként is, semmint tapasztalatként. :D


Ki van töltve a profilom, meg vannak adva a munkahelyek, tanulmányok, egy bemutatkozás, egy normális kép és a GitHub repo-m, amin jelenleg egy projekt van, de az TALÁN(!) már kellően komoly.


Követek néhány nagy céget, nézegetek néha az "idővonalat", ha recruiter jelöl, vissza szoktam igazolni.


Állást nem ott szeretek keresni, mert nehéz célzottan szűrni és ősrégi pozíciók is ott vannak, ki tudja, aktuális-e még.


Mit tehetnék még?


2020. jan. 15. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Ha jól értem az a bajod hogy nem kapsz munkát.

Pályázz minél több állásra, és majd felvesznek, nagy kereslet van ilyen programozókra, de eleinte lehet alacsony bérért kell majd elmenned.

Linkedin-en pedig töltsd ki a skill-eket. Viszont a Linkedin szerintem csak másodlagos álláskeresési felület, és akkor is csak akkor ha meglévő munkahelyről szeretnél másikba menni.

2020. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erdemes ott is pályázni vannak jó állások
2020. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyelőre még nem teljesen az a gondom, hogy nem kapok állást, sőt, dolgozom is, csak kevés órában, kusza módon és így nemhogy megélni, hanem fejlődni se lehet.


Vannak álláskereső portálok, ahol LinkedIn-t lehet megadni önéletrajz helyett / mellett.


Most tényleg az a legfőbb kérdés, hogyan "turbózzam fel" még jobban a profilomat.

Skills is van töltve, sőt, van, amit teszt alapján adott meg a LinkedIn. :P

2020. jan. 15. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlasaid vannak?
2020. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!