Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esélyem jó munkahelyet...

Van esélyem jó munkahelyet találni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok! Mezőgazdasági gépész gépszerelő szakmám van! Érettségim nincs! Sok tapasztalatom nincs mezőgazdaságban! Itthon vannak régi traktoraink azokkal szoktam foglalkozni meg dolgozni is! Szabadidőmben veterán motorjaimmal foglalkozok! Ahogy elvégeztem a sulit itt falun (Bács kiskun megyében) autószerelőként dolgozom egy szervízben majdnem két éve jelenleg 200 ezret keresek bruttóban! Folyamatpsan dolgozok rendesen mindent megcsinálok néha előfordul hogy segítségre szorulok máshol így mennyit kereshetnék? És szerintetek maradjak az autószerelésnél,vagy menjek vissza a mg gépészethez? Traktorozni nem akarok inkább szerelni. Viszont én úgy látom autó szerelőként több lehetőségem lenne! Mennyit kereshetnék így máshol kb? Az a baj hogy itt a főnök nem egyszerű eset bejelenteni is alig akart rajtam kívül 1 ember van egy rokkant nyugdíjas tehát vele nem kell ilynnel foglakoznia! Kite-kft-hez- be lehet kerülni érettségi nélkül?
2020. jan. 15. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a Kite Zrt nevű munkáltatót. Ha megnyitod az oldalukat, azt írják, több mint 50 % az aránya azoknak az embereknek, akiknek felső fokú végzettsége van. Túlzásnak érzem, bár csak 1200 emberről van szó. Más irányba mozdulnék, de mit veszíthetsz egy próbával....?
2020. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nyugodtan kiírhatod, hogy Bajáról van szó.Esetleg még az Axiálra mondanak jót.


De ha szerzel egy kis tapasztalatot autószerelésben később nyitsz egy saját kis műhelyt azzal igen jól kehet keresni.

2020. jan. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!