Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt olyan állásotok amit a...

Volt olyan állásotok amit a jobb fizetés reményében hagytatok ott és máig bánjátok hogy otthagytátok?

Figyelt kérdés
Mit tanultatok belőle?
2020. jan. 17. 22:21
 1/3 anonim válasza:
100%

Igen, legjobb munkahely volt közösség szempontjából de többre vágytam szakmailag. És most nem érzem jól magam, hiába léptem feljebb azon a bizonyos létrán. Jelenleg azon gondolkodnom, hogy menjek e vissza, mert lenne rá lehetőség.

Szóval én ebből azt tanultam, hogy a pénz meg a státusz nem ér többet annál, hogy minden nap szívesen mész dolgozni és jól érzed magad a munkahelyeden.


Vissza kérdezhetek? Te mit tennél a helyemben? Maradnál egy csilli villi helyen(ami nem feltétlenül a te világod) ahol nem érzed teljesnek magad, vagy vissza mennél egy teljesen átlagos helyre átlagos emberek közé (ami egyébként a te világod), ahol jól érezted anno magad?


A kérdésemben valójában benne is van a válasz, csak nagyon egoista lettem az utóbbi időben sajnos, és az egom akadályoz, meg a félsz, hogy mi lesz ha nem olyan lesz mint régen?!


Bocsi, hogy hosszú lét, azt hiszem én is kiírok egy kérdést. :))

2020. jan. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az értelemben nem.


Nem ott hagytam, hanem muszáj volt mennem, de hiába keresek két és félszer többet, életem végéig visszasírom a régi munkahelyem. Emberileg ezerszer jobb volt.

Ott lehúztam 27 évet mosolyogva, rengeteget dolgozva, itt 6 év után kezdek fásulni. Lassan már én is azt vallom, minél több embert megismerek, annál jobban szeretem az állatokat. :)

2020. jan. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én pont fordítva csináltam.

Ok, hogy jól kerestem, csak már hánytam az egésztől. Inkább elmentem máshova kicsit kevesebbért, de legalább jól éreztem magam-számomra ez már sokkal többet ér, mint a pénz.

Aztán kaptam nemsokkal később egy ajánlatot, amit elfogadtam, a pénz is nagyon jó, meg a társaság is :)

Összességében megérte a lefele váltás, mert azóta sokkal feljebb vagyok.

2020. jan. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!